Lookman touto nepovedenou “panenkou” pohřbil v nastaveném čase Fulham!

Utkání West Hamu s Fulhamem mnoho gólových šancí nepřineslo. Až v nastaveném čase prvního poločasu přesně zamířil Tomáš Souček a nasměroval tak domácí tým k vítězství. V 97. minutě však hosté zahrávali pokutový kop. Míč si po sporu se spoluhráčem vzal Ademola Lookman. Gól ale nedal! Rozhodl se, že zkusí “panenku”. To se mu však vůbec nepovedlo.

Zdroj: whufc.com

Slavného Antonína Panenku v zahrávání pokutových kopů nemůže napodobit každý, a to platí i o Lookmanovi.

Ten dostal obrovskou příležitost vyrovnat na 1:1 v závěrečných sekundách v utkání s West Hamem, naskytnutou příležitost však nevyužil.

Míč si původně vzal Alexander Mitrovič, po dohodě s ním se k pokutovému kopu ale postavil zmiňovaný Lookman a se šancí na vyrovnání pohrdl. Fulham tak opět prohrál a v tabulce je až sedmnáctý.

Anglický útočník již neprožil povedené působení v týmu RB Lipska a ani předtím v týmu Toffees. Nyní se neuvedl nejlépe ani ve Fulhamu.

Zdroj: Twitter, Premier League