Spojte se s námi

Liga mistrů

Loňský semifinalista Monako hostí RB Lipsko

Publikováno

dne

Hráči Monaka mají v zápase s RB Lipskem poslední šanci, aby se pokusili vyhoupnout na druhé postupové místo. Loňský semifinalista se překvapivě krčí se dvěma body na posledním místě ve skupině G. A pokud si chtějí zachovat šanci na postup, tak musejí německý tým porazit.

Monako je pouhým stínem loňských úspěchů, kterých tým trenéra Leonarda Jardima dosáhl. Odchod několika klíčových hráčů se projevil a Monaku se v letošní konkurenci v Lize mistrů nedaří prosadit. Na druhé Porto však ztrácejí 4 body, takže ještě nejsou úplně odepsaní.

http://gty.im/846637482

Monako nedokázalo vyhrát už 6 zápasů v Lize mistrů a ani v Ligue 1 to není žádná sláva. I když je pravdou, že před měsícem na tom byli hráči Monaka mnohem hůře.

Poté se jim však povedlo vyhrát 3 ligové zápasy a až na poslední zaváhání na půdě Amiens, kde uhráli pouze remízu 1-1, tak věřím, že je celý tým aktuálně v dobré náladě.

Dobrou zprávou pro oba týmy je určitě to, že jsou prakticky všichni důležití hráči zdravý a připraveni naskočit do úterního zápasu.

Za domácí tým nenaskočí pouze zraněný obránce Djibril Sidibe a hostující tým řešil problémy se záložníkem Nabym Keitou, jehož start je nejistý.

http://gty.im/847226180

RB Lipsku se daří v domácích zápasech, ovšem oba venkovní duely Ligy mistrů prohráli a takovéto výkony na postup určitě nestačí. Proto musí hráči trenéra Ralpha Hasenhüttla výrazně zabrat, pokud chtějí postoupit.

Hráči RB Lipska mají za sebou v poslední době několik velmi těžkých zápasů, ze kterých málokdy vyšli jako vítězové a osobně jim dvakrát nevěřím ani nyní.

Reklama

Oblíbené