Spojte se s námi


Premier League

Londýnské derby: West Ham hostí Tottenham

Publikováno

dne

Dalším londýnským derby bude zápas West Hamu s Tottenhamem. Hammers se po 3 úvodních prohrách konečně zvedli a dokázali získat 4 body z posledních dvou ligových zápasů.

Ovšem dnes před nimi stojí další velká výzva a se Spurs to bude další velká bitva, která pokud West Hamu přinese body, tak věřím, že to bude jen a pouze bonus pro hráče trenéra Slavena Bilice.

Domácí budou postrádat trojici zraněných hráčů, mezi kterými jsou Manuel Lanzini, James Collins a Pedro Obiang. Zatímco Mauricio Pochettino do hry nepošle Erika Lamelu, Dannyho Rose a Victora Wanyamu.

STATISTIKY

  • West Ham vyhrál 3 z posledních 4 domácích zápasů proti Tottenhamu.
  • Poslední 4 vzájemné zápasy vyhrál domácí tým.
  • Tottenham prohrál pouze 3 z posledních 28 ligových zápasů.
  • Tottenham vyhrál oba letošní ligové zápasy venku, ve kterých ani jednou neinkasoval.

PREDICTION

Letos to vypadá, jako by se hráči Spurs necítili mimo svůj domácí stadion dobře, jelikož ze 3 domácích ligových zápasů nedokázali ani jednou vyhrát. Za to venku porazili Newcastle i Everton, s celkovým skóre 0:5.

Dnes se utkají s velmi houževnatým týmem, který již 3 zápasy neinkasoval gól a v domácím prostředí se jim proti Tottenhamu daří.

Spurs ovšem prohráli pouze jeden z posledních 8 zápasů a dnes budou opět jednoznační favorité. Ovšem kurz na jejich výhru, který se pohybuje okolo 1.6 je příliš nízký, na to jakou hráčskou kvalitou tým Hammers disponuje.

Reklama

Oblíbené