Spojte se s námi


Premier League

Liverpoolu hrozí vyřazení z Carabao Cupu! Na souboj s Arsenalem tak vůbec nemusí dojít

Publikováno

dne

Aktuální lídr Premier League sice dokázal v šestnáctifinále Carabao Cupu porazit třetiligový klub Milton Keynes Dons, ovšem kvůli administrativní chybě mohou být Reds z Ligového poháru diskvalifikováni.

Díky gólům Jamese Milnera a Ki-Jana Hoevera si Liverpool odvezl ze Stadium MK výhru 2:0 a tudíž i postup do osmifinále, kde svěřenci Jürgena Kloppa na domácím stadionu vyzvou Arsenal, také jednoho z favoritů na celkové vítězství v Ligovém poháru.

Na souboj na Anfield Road ale nemusí vůbec dojít. Liverpoolu totiž hrozí kontumace zápasu a tudíž i konec v Carabao Cupu! A na takto vysoce profesionální úrovni se jedná o skutečně hloupou a zbytečnou chybu.

Jak bývá zvykem, tak favorizované celky nasazují do úvodních kol Ligového poháru a FA Cupu pozměněné sestavy, ve kterých dostávají prostor málo vytěžovaní hráči a mladíci. Nejinak tomu bylo i v případě Reds.

Prostor v zápase dostal dvaadvacetiletý Pedro Chirivella, jenž na trávník nastoupil v 63. minutě. Španělský záložník je sice kmenovým hráčem Liverpoolu, ovšem není registrován u A-týmu, ale nachází se na soupisce do 21 let.

K tomu není ani zapsán na soupisce pro Carabao Cup, kvůli čemuž hrozí Liverpoolu vyloučení z Ligového poháru. Ze strany trenérského štábu se tak jedná o velkou chybu, která by se takovému velkoklubu stávat neměla. Na utkání proti Arsenalu, plánované na 29. října, tak nemusí vůbec dojít a Gunners by tak nastoupili proti MK Dons.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.