Spojte se s námi


Fotbal

Liverpool zahajuje novou éru. Po odchodu Kloppa nastává zemětřesení ve vedení klubu, o prvním klíčovém muži je prý rozhodnuto

Publikováno

dne

Přípravy na novou éru jsou v plném proudu. Liverpool zažívá poslední sezonu pod vedením Jürgena Kloppa a musí reagovat. Dojde tedy k velkým změnám ve vedení klubu a na Anfield zamíří některá nová jména. Jedním z nováčků má být Richard Hughes.

Liverpool vstupuje do nové éry

Liverpool se stále probouzí z nečekaného oznámení, s nímž vyšel na konci ledna na veřejnost populární trenér Jürgen Klopp. Po sezoně totiž klub opustí a na Anfieldu bude zahájena nová éra.

Fanoušci se pochopitelně obávají, jaká éra to bude. Než přišel německý kouč, tak se klub dlouhodobě díval hlavně na to, jak se o trofeje rvou největší rivalové. Pod jeho vedením pak prolomili 30leté čekání na titul, vyhráli i Ligu mistrů.

Návrat dob, kdy se Reds dívali svým úhlavním rivalům na záda, si rozhodně nikdo v klubu nepřeje. I proto se vedení snaží připravit na nové období co nejlépe, jak jen je to možné.

Prvním krokem bude podle plátku talkSPORT představení nového sportovního ředitele. Tím se má stát Richard Hughes, který tuto pozici aktuálně zastává v Bournemouthu. Na Anfield by se měl přesunout v létě.

Hughes jako nová klíčová postava

Za zmínku stojí, že Hughes pomáhal v Bournemouthu například Eddiemu Howeovi. Celkově je v klubu od roku 2014. Díky tomu, jak si vedl, se dočkal povýšení až na technického ředitele.

Stejně tak se sluší zmínit, že Liverpool od léta funguje bez sportovního ředitele. Klub totiž opustil Julian Ward. Od té doby s přestupy Kloppovi pomáhal Jordi Schmadtke.

Hughese si chce do klubu přivést Michael Edwards. Právě on je jedním bývalých sportovních ředitelů Reds. Nyní se má na Anfield vrátit, tentokráte ovšem bude generálním ředitelem.

Liverpool počítá s tím, že Hughes bude hrát klíčovou roli při zahájení nové éry klubu. Očekává se, že bude úzce spolupracovat s Michaelem Edwardsem.

Zdroj: talkSPORT, Transfermarkt

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.