Spojte se s námi


Ligue 1

Lemar již není v hledáčku Arsenalu

Publikováno

dne

Již ve dvou minulých přestupových oknech se silně spekulovalo o přestupu Thomase Lemara do londýnského Arsenalu. Dnes však dailymail.co.uk uvedl, že Arsenal již nadále zájem o tohoto talentovaného záložníka nemá.

Thomas Lemar je jedním z nejtalentovanějších mladých francouzských hráčů (již nastupuje i v seniorské reprezentaci). Tento dvaadvacetiletý ofenzivní záložník zatím fotbalově stále vyrůstá v rodné Francii.

Jeho mateřským klubem je Caen, odkud v sezóně 2015/2016 přestoupil do Monaka, kde se okamžitě zapracoval do nejužšího kádru. V následující sezóně 2016/2017 už pak tvořil stabilní část základní jedenáctky. V této sezóně navíc stihl dát i 9 gólů (na trávníků strávil 2611 minut). S Monakem získal v sezóně 2016/2017 ligový titul.

I letos dostává Lemar v Monaku dostatek prostoru a určitě nestrádá ani po stránce finanční. Zájem Arsenalu byl však enormní a vedení AS Monako mělo co dělat, aby Lemara udrželo.

Zájmu Arsenalu se nelze divit. Tento šikovný hráč by do týmu dobře pasoval. A to nejen pro to, že je z Francie. Hlavně pro jeho bezchybné přihrávky, skvělou střelu z dálky a vedení míče.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.