Spojte se s námi


Premier League

Leicester si chce pojistit opory, jedná s nimi o nových smlouvách

Publikováno

dne

Letošní sezona zastihla Leicester City ve skvělé formě, Foxes se momentálně nachází na 2. místě tabulky a na vedoucí Liverpool ztrácí 8 bodů. Velký podíl na tom mají i James Maddison a Caglar Soyuncu, o kterých se začíná mluvit ve spojitosti s lednovým přestupovým obdobím. Leicester si však své hvězdy chce pojistit novými smlouvami.

James Maddison v 15 ligových zápasech vstřelil 5 gólů a na 3 nahrál, Soyuncu zase skvěle nahradil Harryho Maguirea, který v létě odešel, a přispěl k udržení 7 čistých kont. Turecký stoper patří letos k největším překvapením Premier League.

Není tedy divu, že je o ně velký zájem. Maddison je spojován nejčastěji s Manchesterem United a Arsenalem, Soyuncu je údajně cílem pro Manchester City. Leicester je ovšem momentálně na skvělé pozici a v lednu prodávat nehodlá.

Přestože mají oba hráči smlouvy do roku 2023, Leicester s nimi již zahájil jednání o vylepšených smlouvách, aby zvýšil jejich hodnotu a odradil případné zájemce. Hráči by se měli dočkat výrazného zvýšení platu.

Před pár dny získal novou smlouvu i manažer Foxes Brendan Rodgers, který podepsal nový kontrakt až do června 2025 a zastavil tak spekulace o svém přesunu na uvolněnou manažerskou pozici v Arsenalu.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.