Reklama

Legendární Viktoria Žižkov v problémech! Jaké jsou reakce mezi fotbalovou veřejností?

Legendární Viktoria Žižkov prozatím přijde o svůj domov. Samozřejmě není všem dnům konec, klubové vedení i fanoušci budou dál bojovat. Ve čtvrtečním jednání Zastupitelstvo Prahy 3 neodsouhlasilo návrh smlouvy klubu o investicích do stadionu na Seifertově ulici. Jaké jsou reakce mezi fotbalovou veřejností?

Zdroj: FK Viktoria Žižkov

Žižkovskému klubu nyní hrozí ztráta licence, což by mohlo vyústit v pád z druhé nejvyšší soutěže. Na klubovém webu stojí prohlášení: “Viktorka byla postrčena nad okraj propasti. Jsme tak svědky bizarní situace, kdy oddlužený a stabilizovaný klub čelí zkáze, jelikož nemá kde hrát.”

Klubové vedení samozřejmě nic nevzdává a bude bojovat o to, aby licence pro Viktorii Žižkov zůstala. Následující vývoj nám ukáže blízká budoucnost.

Někteří z nejvěrnějších fanoušků byli dokonce při samotném jednání v “ochozech” a podporovali Viktorii přímo na místě činu.

Reakce mezi fanoušky a fotbalovou veřejností

“To je hrozná bezmoc a hnus!!!”

“Smutný příběh… Bohužel.”

Mentalita tradičního klubu je ale nastavená dobře, na svých sociálních sítích se snaží burcovat dál, i když celá situace bude pravděpodobně velice komplikovaná.

“Zklamání je veliké, ale neklesejte na mysli! I dnes jste nám dokázali, že Viktorka má jedny z nejlepších fanoušků a vedení klubu prakticky ihned po skončení zastupitelstva začalo hledat tu nejvhodnější cestu. Nejvhodnější cestu pro Viktorku! DĚKUJEME za podporu,” stojí v posledním klubovém tweetu.

Zdroje: FK Viktoria Žižkov, Twitter – davidsoukup, Wear

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Všichni rozumní a milující fotbalovou tradici by měli dělat vše pro záchranu stadionu Viktorie Žižkov !! Developeři ať jdou již s dalšima bytama a obchodníma centrama do hajzlu !! Již tak je Praha nacpaná lidma k prasknutí a ulice jsou zacpané statisíce auty !! Místo zkur…. bytu kanceláři obchodu raději zachovejte místa pro sport a zeleň !!

 2. Typická česká nabubřelost úředníků a zastupitelů,kteří se po zvolení do zastupitelstva rázem mění v majitele Žižkova.V době kdy se mládež nehne od počítačů děti mají nadváhu s konzumace Hamburgrů a jiného svinstva se není schopna radnice dohodnout s šílencem,který chce vrazit své peníze do sportu v této části Prahy.Výhodnější je sbírání injekčních stříkaček po feťácích v přilehlých parcích,než sport pro stovky mládežníků a skalních fandů Viktorky.Historicky je Viktorka v nejvyšších patrech českého fotbalu.Reakce radních na Žižkově je ukázkou papalášského hyenismu sobectví a hlavně morálního selhání.Viktoriáni nevzdávejte tento boj s arogancí a bojujte statečně,jako příklad Vám poslouží kdysi téměř zlikvidovaná Bohemka.Udělejte referendum vyzvěte školy zburcujte občany ,každý rozumný člověk se k Vám přidá a samozřejmě podpora fotbalovými oddíly na příč republikou je jistá.Zapamatujte si a zveřejněte, jmenovitě ty,kteří se snaží zlikvidovat Váš oddíl,aby nemohli v budoucnu kandidovat rádoby v zájmu občanů Žižkova.Neskuteční zástupci voličů na Žižkově.

 3. Děda by se v hrobě obracel, kdyby to slyšel!
  Hrál za Viktorku za okupace, v dobovém tisku byl označen jako “důstojný nástupce Karla Steinera”, odehrál víc jak 500 zápasů v dresu VŽ. Strávil jsem s ním víkendy na stadionu… Ale bohužel, to bylo v době, kdy sport dělali srdcaři. Dnes ovládají sport kšeftaři!!!

 4. Žádný klub nemá stadión na lukrativnějším místě než Viktoria Žižkov. To, o co tu jde, je boj o opravdu drahou parcelu, o nic jiného. Viktorka se přestěhuje na Vítkov a na parcele vyroste nové krásné prosklené obchodní centrum Viktoria.

 5. Logický výsledek. Majitel klubu nebude investovat miliony do pronajatého pozemku a městská část se bojí celkem logicky, prodat pozemek developerovi.

 6. Mé stačí bohaté když vidím to vedení viktorky.hlavné Toho kašpara lepe řečeno loutkou.pana Richtra.

 7. Hráči nemaj 3 měsíce výplaty a chcete ponich výsledky se nedivím že nehrajou. Pokud tam bude pan Ryva Richter tak 100 procent 3 liga.

 8. Já jak zapřísáhlý slávista jsem jako kluk chodil na Viktorku,byl to můj druhý nejoblíbenější mančaft.
  Viktorka je důležitou a slavnou součástí našeho fotbalu.Podepsal bych výzvu k její podpoře,ale nikde jsem ji neviděl.Tak to dělám tímto způsobem.Vy nestydatý hraboši peněz,ruce pryč od stadionu Viktorie Žižkov!
  Slávista Bongor

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Nenápadné hvězdy! Koho sledovat na Euru?

Do začátku Eura zbývá měsíc. 11. června turnaj otevře utkání Turecka s Itálií, Češi se poprvé představí tři dny nato. Jaké hráče se vyplatí na evropském šampionátu sledovat, přestože se o nich tolik nemluví.

Není pro Adama Hložka čas na přestup? Sparta mu začíná být malá

Adam Hložek je, co se fotbalových schopností týče, nepochybně největší český talent od dob Tomáše Rosického. Ve Fortuna lize už kroutí třetí sezónu, je mu přitom stále teprve 18 let.

Plzeň chce být na přestupovém trhu aktivní! Zájem má o tři záložníky, brankáře a mladého stopera Karviné

Plzeňská Viktoria nechce být pozadu, a tak již jedná o posilách na ročník 2021/22. V současné době se v klubu hojně spekulují jména tří záložníků, brankáře a stopera. O kom je řeč?