Legenda Peter Crouch v nové roli – bude pracovat v TV pro Amazon

Anglický útočník Peter Crouch bude asi v pokračovat jinde, než na hřišti. Bývalý výborný střelec například Liverpoolu je bez smlouvy. Ta mu nyní doběhla v Burnley a asi to nevypadá, že byl měl hráč ve fotbalové kariéře vytrvat.

Embed from Getty Images

Osmatřicetilý fotbalista by se měl totiž stát novou mediální hvězdou, a to na Amazon Prime. Zde by měl jednou týdně spolu s komikem Jonhem Bishopem a Gabby Logan komentoval dění v Premier League. Do studia budou volat lidé, chodil slavní hráči a celkově zde bude uvolněná atmosféra.

Amazon má na prosinec práva na dva zápasy anglické nejvyšší soutěže a od léta bude každé úterý dělat tuto show s názvem Back of the Net. Crouch je volným hráčem a svůj přesun do jiné role komentuje: “Jsem nadšený ze začátku show s Gabby a Johnem. Doufám, že to pro mě bude jednoduchá transformace (ze střídačky na gauč).”

Embed from Getty Images

Útočník přitom končit vůbec nemusí, protože Burnley si přeje, aby u něho pokračoval. Na stole jsou také nabídky z Číny. Vypadá to však na pověšení kopaček na hřebík a dlouhána tak už uvidíme pouze při komentování.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..