Lavi se vrací! Do kin míří pokračování Vyšehradu, Lavický bude stejný dement, slibuje Štáfek

Julius Lavický, zřejmě jeden z nejoblíbenějších (ne)fotbalistů v Čechách. Seriál Vyšehrad o mladém floutkovi, který si pokazil kariéru bujarými večírky a šílenou životosprávou měl obrovský úspěch. Hlášky ze seriálu se stali legendárními, Jakubovi Štáfkovi už fotbaloví fanoušci téměř neřeknou jinak než “Lavi”. A dobrá zpráva pro všechny příznivce Vyšehradu – tvůrci začínají natáčet film, který půjde do kin.

Zdroj: Twitter | Laviii10

Hlavní roli legendárního Laviho znovu ztvární Jakub Štáfek, který se pro film společně s Martinem Koppem ujal i role režiséra. „Lavi je pořád stejný dement, ale snaží se být lepší na té fotbalové úrovni. A to se mu daří,“ uvedl Štáfek o své postavě v novém filmu.

„Vyšehrad je fenomén a pro všechny tvůrce je to totální srdcová záležitost. A protože všichni trochu dorostli, jsou moudřejší a dospělejší, tak jsme si řekli, že by Vyšehradu slušelo filmové plátno.

Velikostně je pro Laviho tak akorát. Chtěli bychom tuhle velkolepou podívanou ukázat lidem hlavně v kině. Když už Lavi znovu ožije, tak ať je to s plnou parádou. Tvoříme ryzí zábavu a diváci se mají na co těšit,“ prozradil Ctibor Pouba, který spolu s Janem Kallistou a Jakubem Štáfkem patří mezi producenty filmu.

Film, který by měl vyrazit do kin na jaře příštího roku prý nebude pouze o fotbale. „Vyprávíme ale více filmový příběh, mapujeme Laviho snahu dostat se dál a výš a zároveň nahlížíme hlouběji i do jeho rodinného života, ve kterém se objeví například i dítě,“ dodal Pouba.

A jaké bude herecké obsazení? Ve filmu se objeví několik nových tváří, jako například David Novotný, Jaroslav Plesl, Ivana Chýlková, Jiří Dvořák či David Prachař. Předsedou Vyšehradu zůstává Ondřej Pavelka, trenéra Žloudka znovu ztvární Jiří Ployhar. Jako agent Jarda se vrací oblíbený Jakub Prachař.

V seriálu se objevilo několik známých osobností a sportovců, jmenovitě například Lukáš Vácha, Roman Bednář či Tomáš Řepka. Nejinak tomu bude i ve filmu. „Motivuje je také téma sportovního fair play, které se celým filmem prolíná,” uvedl producent Pouba.

Zdroj: Deník Sport, Twitter | Laviii10

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Moderní forma otroctví při přípravách na mistrovství světa? V Kataru zemřelo již 6500 dělníků

Při přípravách na příští mistrovství světa ve fotbale, které se má konat v roce 2022 v Kataru, zemřelo již 6500 dělníku. Většinou migranti, kteří pracují v hrozných podmínkách a nedostávají plat.

Jak zničit velkoklub? Valencia je odstrašujícím příkladem klubu v nesprávných rukou

Valencia je bezesporu jedním z největších klubů ve Španělsku. V minulosti za ni hrálo mnoho dnes již legendárních fotbalistů. Od roku 2014 to ale jde z kopce, přičemž v této sezoně to vypadá opravdu bídně. Co za tím stojí?

Policie zatkla bývalého prezidenta Barcelony! Vytvářel falešné zprávy o svých hráčích

Jestliže to s Barcelonou už teď nevypadalo nejlépe, tak na startu nového týdne vyšel najevo další obrovský skandál. Bývalý prezident Barcelony Josep Maria Bartomeu byl společně s dalšími členy vedení zatčen.