Lavi se vrací! Do kin míří pokračování Vyšehradu, Lavický bude stejný dement, slibuje Štáfek

Julius Lavický, zřejmě jeden z nejoblíbenějších (ne)fotbalistů v Čechách. Seriál Vyšehrad o mladém floutkovi, který si pokazil kariéru bujarými večírky a šílenou životosprávou měl obrovský úspěch. Hlášky ze seriálu se stali legendárními, Jakubovi Štáfkovi už fotbaloví fanoušci téměř neřeknou jinak než “Lavi”. A dobrá zpráva pro všechny příznivce Vyšehradu – tvůrci začínají natáčet film, který půjde do kin.

Zdroj: Twitter | Laviii10

Hlavní roli legendárního Laviho znovu ztvární Jakub Štáfek, který se pro film společně s Martinem Koppem ujal i role režiséra. „Lavi je pořád stejný dement, ale snaží se být lepší na té fotbalové úrovni. A to se mu daří,“ uvedl Štáfek o své postavě v novém filmu.

„Vyšehrad je fenomén a pro všechny tvůrce je to totální srdcová záležitost. A protože všichni trochu dorostli, jsou moudřejší a dospělejší, tak jsme si řekli, že by Vyšehradu slušelo filmové plátno.

Velikostně je pro Laviho tak akorát. Chtěli bychom tuhle velkolepou podívanou ukázat lidem hlavně v kině. Když už Lavi znovu ožije, tak ať je to s plnou parádou. Tvoříme ryzí zábavu a diváci se mají na co těšit,“ prozradil Ctibor Pouba, který spolu s Janem Kallistou a Jakubem Štáfkem patří mezi producenty filmu.

Film, který by měl vyrazit do kin na jaře příštího roku prý nebude pouze o fotbale. „Vyprávíme ale více filmový příběh, mapujeme Laviho snahu dostat se dál a výš a zároveň nahlížíme hlouběji i do jeho rodinného života, ve kterém se objeví například i dítě,“ dodal Pouba.

A jaké bude herecké obsazení? Ve filmu se objeví několik nových tváří, jako například David Novotný, Jaroslav Plesl, Ivana Chýlková, Jiří Dvořák či David Prachař. Předsedou Vyšehradu zůstává Ondřej Pavelka, trenéra Žloudka znovu ztvární Jiří Ployhar. Jako agent Jarda se vrací oblíbený Jakub Prachař.

V seriálu se objevilo několik známých osobností a sportovců, jmenovitě například Lukáš Vácha, Roman Bednář či Tomáš Řepka. Nejinak tomu bude i ve filmu. „Motivuje je také téma sportovního fair play, které se celým filmem prolíná,” uvedl producent Pouba.

Zdroj: Deník Sport, Twitter | Laviii10

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Chceme pomoct koeficientu a prezentovat se jako dobrý tým, tvrdí Hoftych

Ve čtvrtek se Liberec představí na půdě belgického Gentu. Doma dokázal překvapivě vyhrát, nyní to bude mít ale těžší. Cíl má však kouč Pavel Hoftych jasný.

Zbrojovka Brno a Lužánky: Ze slavné éry pouhá vzpomínka

Zbrojovka Brno a Lužánky. Spojení, které je dnes už pouhou nostalgií, dříve bylo slavným spojením. Koneckonců tamní atmosféra je dodnes pověstná a v tehdejší době byl i jihomoravský klub poněkud jinde než nyní.

Kdo by nahradil Zidana v případě jeho odstoupení? Pochettino, Raúl či starý známý

Real Madrid řeší velký problém. Celek Zinedina Zidana se od nové sezóny nepotkal s dobrou formou, téměř na každý povedený zápas připadají dva zpackané.