Spojte se s námi


Fotbal

Lavezzi je hospitalizován v nemocnici. Bývalý útočník Neapole či PSG se měl předávkovat neznámou látkou

Není to tak dávno, co válel na evropských hřištích v dresech Neapole a Paris Saint-Germain. Dnes již bývalý útočník Ezequiel Iván Lavezzi má nyní vážný problém zdravotního rázu.

Publikováno

dne

Není to tak dávno, co válel na evropských hřištích v dresech Neapole a Paris Saint-Germain. Dnes již bývalý útočník Ezequiel Iván Lavezzi má nyní vážný problém zdravotního rázu.

Na základě informací argentinského webu TN je Ezequiel Lavezzi aktuálně hospitalizovaný v sanatoriu Zabala. Bývalá hvězda Paris Saint-Germain nebo Neapole se totiž měla údajně předávkovat.

Nejsou to přitom první komplikace pro muže, který s profesionálním fotbalem skončil v roce 2019 v dresu čínského klubu Hebei.

Na konci minulého roku jsme už informovali o tom, že Lavezzi měl být pobodán ve vlastním domě. Osmatřicetiletý Argentinec je tak během krátké doby znovu v nemocnici.

Olympijský vítěz z Pekingu se měl nyní údajně předávkovat neznámou látkou, načež poté skončil na jednotce intenzivní péče a nyní podstupuje detoxikaci. Podle vyjádření jeho syna na Intagramu se ovšem o omamné látky jednat nemá.

„Můj otec je v pořádku a léčí se, přestaňte si vymýšlet věci, které nejsou pravda,“ uvedl syn bývalého útočníka Tomás Lavezzi, jenž chtěl rázně ukončit veškeré spekulace.

Lavezzi prožil bohatou kariéru

Lavezzi začal svoji bohatou kariéru v argentinské Boce Juniors. Do evropského fotbalu se poprvé podíval v dresu Janova. Avšak fanoušci z Apeninského poloostrova ho znají především z Neapole.

Po pěti sezonách se pak přesunul do hlavní města Francie, kde v místním PSG kopal další čtyři roky. Pokaždé přitom slavil zisk titulu.

V roce 2016 pak Lavezzi zamířil do Číny, kde také zažil svou vůbec nejgólovější sezonu v kariéře. Ve dvaatřiceti letech nastřílel za Hebei dvacet branek.

Zdroj: TN, fotbal.cz, Instagram Tomás Lavezzi, Transfermarkt

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.