Spojte se s námi


Fortuna liga

Látal o posile ze Sparty: Není schopný nic vytvořit! Je to smutné, opřel se do svého svěřence

Radoslav Látal nechodí pro ostrá slova daleko. Po prohře s trápící se Sigmou Olomouc se tvrdě opřel do svého svěřence Matěje Polidara, jenž dorazil na sever Čech ze Sparty. Podle trenéra není kreativním typem hráče, jakého by si představoval.

Publikováno

dne

Radoslav Látal nechodí pro ostrá slova daleko. Po prohře s trápící se Sigmou Olomouc se tvrdě opřel do svého svěřence Matěje Polidara, jenž dorazil na sever Čech ze Sparty. Podle trenéra není kreativním typem hráče, jakého by si představoval.

500Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZ

dalších 3000Kč za vklad + free spiny

VYUŽÍT PROMO KÓD
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Černá série pokračuje. Jablonec prohrál už pět zápasů v řadě, čtyřikrát odešel s nulou v české lize, jednou v poháru. V tabulce se tak krčí na 12. místě se ziskem 28 bodů, což znamená pouze čtyřbodový náskok na v tuto chvíli barážový Zlín.

Atmosféra v kabině není nejlepší, moc tomu asi nepřispívá ani trenér Radoslav Látal, který nechodí pro ostrá slova příliš daleko. A pořádně se rozčílil po nedělní porážce s Olomoucí.

Pro Sigmu, jejíž vedení navíc bojuje s fanoušky a část z nich navíc při zápase demonstrativně opustila stadion, nezačal zápas vůbec dobře. Už ve 22. minutě musel střídat Jiří Sláma kvůli zranění, o šest minut později byl navíc vyloučen za ostrý faul Jiří Spáčil.

Jenže Jablonec šedesát minut dlouhou přesilovku nevyužil, nevytvořil si žádný velký tlak a naopak v 74. minutě inkasoval, když se trefil Juraj Chvátal. Sigma tak na domácím stadionu utnula dlouhou sérii bez vítězství, která trvala půl roku.

Látal zkritizoval Polidara

Hodně kritický tak na pozápasové tiskové konferenci byl ke svým hráčům trenér Látal. Jako jediného hráče vyzdvihl nestárnoucího Tomáše Hübschmana. Naopak nečekaně ostře sepsul Matěje Polidara.

„Hübschmana se na hřišti umí postavit a dirigovat tým. Samozřejmě má nějaký věk, ale hodně nám pomohl. Není optimální mít Housku a Hübschmana spolu uprostřed, ale měli jsme tam jiné hráče, kteří jsou rychlostně vybavení, a ti nebyli schopní se prosadit. Podívejte se na Polidara. Přijde ze Sparty a není schopný nic vytvořit… To je smutné,“ opřel se do svého svěřence Látal, jehož slova cituje server iSport.

Polidar v Jablonci hostuje již druhým rokem z pražské Sparty. Zatímco v minulé sezóně vstřelil v lize 7 gólů, v té aktuální se neprosadil ještě ani jednou a přidal jen dvě asistence. Hostování z Letné vyprší na konci června.

Zdroj: Fortuna liga, FK Jablonec

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.