Spojte se s námi


Evropská liga

Kúdela se vyjádřil ohledně trestu! Odvolání nakonec není jisté, advokátní kancelář má pochybnosti o důkladnosti vyšetřování

UEFA rozhodla o trestu pro Ondřeje Kúdelu. Zákaz na 10 zápasů pod záštitou UEFA neovlivní pouze kariéru samotného Kúdely, ale i nadějně rozjetou reprezentaci České republiky a skvělé tažení Slavie v Evropské lize. Jak se k verdiktu vyjádřil samotný stoper?

Publikováno

dne

Zdroj: SK Slavia Praha

Prohlášení Kúdely poskytla pro veřejnost advokátní kancelář Urban & Hejduk, která obránce pražské Slavie v tomto sporu zastupovala. V textu stojí, že jí byl verdikt zaslán bez odůvodnění, o které následně bylo zažádáno. Právě na základě tohoto faktoru se ještě bude o odvolání rozhodovat.

„Jsem zaskočen, že disciplinární komise UEFA dospěla k jinému závěru než předtím její inspektor. Podle něj neexistovaly přesvědčivé důkazy pro mé obvinění z rasismu, které nadále odmítám,“ vyjádřil se směrem k verdiktu Kúdela.

Advokátní kancelář také vyjádřila své pochybnosti směrem k vyšetřování.

Disciplinární spis měl přes 130 stran vyjádření, zpráv a důkazů i další desítky minut video záznamů a jejich analýz. Máme tedy vážné pochybnosti, jak důkladně se disciplinární orgán se vším seznámil, zejména s naším posledním vyjádřením během přibližně jednoho a půl dne,“ píše se v prohlášení.

„Zpětně si uvědomuji, že byla chyba za Glenem Kamarou vůbec chodit a cokoliv mu říkat. V zápase byly emoce a já už to teď bohužel nedokážu vrátit zpátky. Je mi to moc líto,“ doplnil své vyjádření Kúdela.

Zdroj: Advokátní kancelář Urban & Hejduk

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.