Spojte se s námi


Premier League

Který tým v Premier League má nejhlasitější fanoušky?

Publikováno

dne

Nejhlasitějšími fanoušky v Premier League byli zvoleni ti z Anfield Road, rozhodlo o tom poměrně jasně přes 4 000 dotázaných, mezi kterými byli i bývalí hráči a trenéři. Tento výzkum provedl skysports.com

Skvělé fanoušky také mají hráči Newcastlu či Crystal Palace, který už je ale spíše s podivem, jelikož Selhurst Park je pouze pro 26,074 diváků, což je až 37. největší stadion v Anglii, avšak v tomto žebříčku jim bylo přisouzeno třetí místo.

Avšak i fanoušci Manchesteru United jsou velmi hluční, k tomu jim určitě pomáhá fakt, že Old Trafford je s kapacitou 75,653 největší stadion v Premier League.

Nejvíce vyzdvihované hymny pak byly You’ll Never Walk Alone (Liverpool), I’m Forever Blowing Bubbles (West Ham) a Delilah (Stoke).

Zajímavé také bylo to, když se fanoušků ptali, co od svého týmu vyžadují. Nejvíce si přejí, aby jejich tým hrál s odhodláním, poté si přejí výhru, dále aby jejich tým hrál dobře a aby hráli atraktivní fotbal. To si nejvíce přáli fanoušci Arsenalu a Manchesteru United (21%).

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.