Spojte se s námi


Fotbal

Krutý osud. Pedri doufal, že Španělsko ukončí kariéru legendy Realu Madrid. Kroos jej tímto tvrdým faulem připravil o zbytek Eura, vyvázl bez karty

Předčasné finále, dva nejgólovější týmy právě probíhajícího mistrovství Evropy se ve čtvrtfinále utkaly proti sobě. Domácí Němce vyzvalo Španělsko. Hned v úvodu se ale muselo vypořádat s velkou komplikací. Pedri musel kvůli zranění střídat.

Publikováno

dne

Předčasné finále, dva nejgólovější týmy právě probíhajícího mistrovství Evropy se ve čtvrtfinále utkaly proti sobě. Domácí Němce vyzvalo Španělsko. Hned v úvodu se ale muselo vypořádat s velkou komplikací. Pedri musel kvůli zranění střídat.

Bonus 500 Kč ZDARMA během celého EURO 2024

Vsaď teď
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
  • Španělsko čelilo od úvodu velké komplikaci
  • Kroos měl na mušce hvězdy Barcelony
  • Pedri přijde o zbytek šampionátu

V pátek v 18:00 odstartovalo čtvrtfinále EURO 2024 zápasem, který byl označován jako předčasné finále. Proti sobě se postavily týmy Německa a Španělska, dva nejproduktivnější celky letošního šampionátu.

Pro španělská média byl duel zajímavý i kvůli tomu, že tamní reprezentace mohla ukončit kariéru legendy, která spojila drtivou většinu kariéry s Realem Madrid. Toni Kroos po šampionátu ukončí kariéru a ve čtvrtfinále měl čelit nejen spoluhráčům z klubové scény, ale také protihráčům a rivalům z Barcelony.

Právě jedna z hvězd Barcelony se před duelem zajímavě vyjádřila. Pedri s veškerým respektem vůči Kroosovi nahlas zadoufal, že zápas se Španělskem bude pro legendu Realu Madrid tím posledním v kariéře.

„Obdivuji jej, je legendou, pro fotbal toho spoustu udělal. Přesto doufám, že zápas s námi bude jeho posledním v kariéře,“ vyjádřil se nadějný záložník pro plátek Marca.

Toto vyjádření se však bohužel obrátilo proti němu. A na vině je právě Kroos.

Pedri zápas nedohrál, Kroos jej zranil

Toni Kroos začal zápas zostra. Nejprve poměrně tvrdě fauloval 16letý klenot Španělska a Barcelony Lamine Yamala, krátce nato si vyšlápl také na výše zmíněného záložníka. Pedri si poranil koleno a v osmé minutě utkání opouštěl ve slzách hřiště.

Na hřišti jej nahradil Dani Olmo. Zajímavostí je, že německý záložník ani za jeden faul neviděl žlutou kartu. Mnoho fanoušků i expertů se shoduje, že být to někdo jiný, mohl vidět nejen žlutou, ale možná už i červenou kartu.

Pedri každopádně mívá v posledních sezonách velké problémy se zdravím a Kroosův zákrok mu nepomohl. Teprve 21letý záložník navíc jen v uplynulém ročníku zmeškal dle serveru Transfermarkt kvůli zraněním 25 soutěžních zápasů.

Španělská fotbalová federace rychle potvrdila, že má Pedri výron kolena a na šampionátu už si nezahraje. Další testy ještě hráč podstoupí.

Zdroj: UEFA, Marca, X

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.