Spojte se s námi


Fortuna liga

Krejčí terčem zájmu! Girona nabídla 10 milionů eur, požadavky Sparty se liší. Kolik za něj žádá?

Ladislav Krejčí bude takřka jistě v létě měnit své působiště. Stoper pražské Sparty má přislíbený přestup a je o něj zájem z nejednoho klubu. Španělská Girona nyní měla nabídnout 10 milionů eur, ale představy Sparty se mírně liší.

Publikováno

dne

Ladislav Krejčí bude takřka jistě v létě měnit své působiště. Stoper pražské Sparty má přislíbený přestup a je o něj zájem z nejednoho klubu. Španělská Girona nyní měla nabídnout 10 milionů eur, ale představy Sparty se mírně liší.

Ladislav Krejčí je už poměrně dlouhou dobu kapitánem a lídrem Sparty. Fanoušci klubu jej milují, ti další nesnáší. A právě takového člověka by měl chtít ve svém týmu každý fanoušek.

Krejčímu je 25 let a pochopitelně by se už rád posunul o nějaký ten výkonnostní krok výše. Proto má příslib letního odchodu v případě dobré nabídky a je takřka jisté, že nějaká přijde a stopera Sparty uvidíme v příští sezoně běhat v jiném dresu.

Krejčí terčem zájmu

Už v zimě se spekulovalo o několika klubem a mezi nimi byla i Girona, která se může v příští sezoně těšit na Ligu mistrů. Právě proto chce posílit a Krejčí by ji nemusel vyjít na takový balík, jako hráči z prestižnějších lig.

Skauti klubu pravidelně Letnou navštivují a byli spokojení, tudíž dle španělského webu Relevo na hráče podala nabídku ve výši 10 milionů eur.

A to už je suma, kterou by ještě před několika lety zástupci klubu přijali s děkovným dopisem. Dnes je ale doba jiná, prestiž Sparty i celé ligy se zvyšuje a za takovou sumu Krejčího určité nepustí.

Dohoda není daleko, ale Sparta požaduje minimálně 13 milionů eur. V jednáních tak budou muset pokračovat a Sparta si moc dobře uvědomuje, že případné EURO ještě může některé zájemce nalákat.

Případně i zvýšit cenu, pokud se Krejčímu bude dařit. Otázkou je jen to, zda hráč chce mít domluvené angažmá už před turnajem a poté vědět, co jej čeká a případně už vše zařizovat.

Sama Girona je nakloněna tomu, aby se vše dohodlo co nejdříve a dost možná na požadavky Sparty přistoupí. Krejčí by se tak stal jedním z nejdražších přestupů Sparty směrem ven.

Zdroj: Relevo

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.