Spojte se s námi


Fotbal

Krejčí: Jestli si někdo myslí, že se v Gironě neprosadím? Každého názor, já ale nemám pochybnosti

Ladislav Krejčí má za sebou velký přestup. Za 12 milionů euro jej vykoupila španělská Girona, která si v příštím ročníku zahraje Ligu mistrů. Zároveň jej však čeká o dost větší konkurence než ve Spartě. Reprezentační stoper si ale pochybnosti nepřipouští.

Publikováno

dne

Ladislav Krejčí má za sebou velký přestup. Za 12 milionů euro jej vykoupila španělská Girona, která si v příštím ročníku zahraje Ligu mistrů. Zároveň jej však čeká o dost větší konkurence než ve Spartě. Reprezentační stoper si ale pochybnosti nepřipouští.

Bonus 500 Kč ZDARMA během celého EURO 2024

Vsaď teď
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Už když v 19 letech přestupoval ze Zbrojovky Brno do Sparty, doufal, že to nebude jeho poslední stanice. V rudém dresu se Ladislav Krejčí během pěti let postupně stal lídrem a kapitánem, který dovedl Spartu k vytouženému titulu po devíti letech.

A ačkoli mu letenský klub přirostl k srdci, je čas se posunout na vyšší stupeň. O Krejčího stálo hned několik klubů, on si však vybral Gironu. Senzaci uplynulého ročníku La Ligy.

Skromný katalánský klub teprve předloni postoupil zpět mezi elitu, v první sezóně zaujal skvělým ofenzivním fotbalem a v té uplynulé se na podzim dlouho držel na špici tabulky, během jara mu však trochu došel dech a skončil na třetím místě.

Pochybnosti si nepřipouští

I to je ale velký úspěch a hlavně to znamená Ligu mistrů pro celek, jehož stadionek je pouze pro 14 000 diváků. Krejčí se tak bude moct poměřovat s nejlepšími, pokud se samozřejmě dostane do základní sestavy.

Na jeho pozici totiž bude mít konkurenci v podobě Daleyho Blinda, který patřil k nejlepším hráčům Girony v uplynulé sezóně a stála na něm celá defenziva. Exsparťanský kapitán si však věří.

„Ničeho se nebojím, kdybych do toho nechtěl jít, tak do toho nejdu. Hodně se těším. Jestli si někdo myslí, že se tam neprosadím, tak je to každého právo, každý může mít názor. Ale já svojí cestě věřím, oblíbil jsem si styl fotbalu, který Girona hraje a teď si jdu za svým snem,“ uvedl Krejčí v rozhovoru pro Livesport Daily.

„Chci to zkusit, chci to zažít a uvidíme, co se stane v budoucnosti. Nepouštím si do hlavy žádné pochybnosti,“ říká sebevědomě obránce české reprezentace.

Zdroj: Livesport Daily

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.