Spojte se s námi


Chance Liga

Kováč Mladou Boleslav odmítl, Kulič přesto může odejít! Středočeši mají v hledáčku čtyři zajímavá jména

Radoslav Kováč se trenérem Mladé Boleslavi nestane, pro jarní část sezony nakonec zůstane v Pardubicích. To ovšem neznamená, že u kormidla Středočechů zůstane Marek Kulič. Klub uvažuje o čtyřech koučích.

Publikováno

dne

Radoslav Kováč se trenérem Mladé Boleslavi nestane, pro jarní část sezony nakonec zůstane v Pardubicích. To ovšem neznamená, že u kormidla Středočechů zůstane Marek Kulič. Klub uvažuje o čtyřech koučích.

Mladá Boleslav chtěla na trenérskou židli získat Radoslava Kováče, jednoho z nejtalentovanějších českých trenérů, který se rozhodl rezignovat v Pardubicích. Vedení však jeho rezignaci nepřijalo, Kováč měl Boleslav odmítnout a nakonec pokračuje ve východních Čechách.

Marek Kulič, současný lodivod Mladé Boleslavi, je však stále v ohrožení. Navzdory tomu, že středočeský mančaft pod jeho vedením podává pohledné ofenzivní výkony, to vypadá, že po podzimu na lavičce skončí.

Podle informací, které přinesl portál inFotbal, má vedení Středočechů hned čtyři varianty – čtyři jména, kterými by Kuliče mohlo nahradit pro jarní fázi ligového ročníku, která se pomalu blíží.

Prvním jménem, o němž se spekuluje, je Roman Nádvorník. Tomu se daří s Táborskem ve Fortuna národní lize a pro Mladou Boleslav a další ligové týmy je tak zajímavým artiklem.

Kuliče mohou nahradit i Horejš, Hyský nebo Köstl

Druhým kandidátem pak je David Horejš, jenž naposledy trénoval v minulé sezoně Jablonec a teď je bez angažmá. Horejš je považován za velmi perspektivního, koncepčně pracujícího trenéra.

O Horejšovi měl vedle Mladé Boleslavi uvažovat také Hradec Králové, východočeský celek však nakonec dá i na jaře důvěru ostřílenému trenérskému stratégovi Václavu Kotalovi.

Třetím trenérem, jenž se měl dostat na seznam vytipovaných koučů Mladé Boleslavi, je Martin Hyský, který aktuálně sedí na lavičce druholigové Vlašimi, kde se mu daří.

O Hyského Mladá Boleslav stála už v létě, nakonec však dala šanci Kuličovi. Kolem Hyského v poslední době kroužily také další dva ligové celky, jednalo se konkrétně o České Budějovice a Pardubice.

Vyloučena prý není ani varianta, že by Boleslav převzal dosavadní asistent Jindřicha Trpišovského ve Slavii Praha Jaroslav Köstl, o kterého mají stát i českobudějovické Dynamo a Vlašim, kde by případně mohl nahradit zmíněného Hyského.

Zdroj: inFotbal, Fortuna liga

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.