Klopp: Titul oslavíme ze střechy autobusu, i kdyby to mělo být až během příští sezóny!

Německý trenér Jürgen Klopp má jasno. Pokud by se Liverpoolu podařilo letos získat vytoužený pohár pro mistra Premier League, rozhodně si nenechá vzít možnost oslavit jej s fanoušky. Vzhledem ke koronavirové krizi stále není jasné, kdy budou oslavy takového charakteru povoleny, Klopp však hlavu nevěší.

Zdroj: www.skysports.com

Třicet let. Tak dlouho čekají věrní fanoušci Reds na to, až jejich milovaní fotbalisté získají mistrovský pohár. Pouhá dvě vítězství zbývají Kloppově družině k tomu, aby mohli slavit. Bujaré oslavy v ulicích města však budou muset být kvůli opatřením spojeným s koronavirem pravděpodobně odloženy.

“Mrzelo by mě, pokud bychom nemohli titul oslavit tak, jak bychom si všichni přáli. Oslavit trofej jen s hráči na prázdném stadionu, bez fanoušků, a následně jet domů,” vyjádřil se Klopp v rozhovoru pro Skysports.

“Nic s tím však nenaděláme, a tak nad tím nemusíme dlouho zoufat. Jednou se však vrátí svět k normálu,” neztrácí naději německý kouč Liverpoolu.

“Dokážu si představit, že bychom oslavnou tour s trofejí udělali příští sezónu. Klidně ať je mezi 12. a 13. zápasem následujícího ročníku, vyjedeme do ulic a nikdo nás nezastaví. V tu dobu ještě budeme mít originál trofeje a můžeme ji ukázat ze střechy autobusu fanouškům. Pokud si o nás budou ostatní myslet, že jsme blázni, je mi to zcela upřímně jedno,” usmívá se Klopp.

Tak uvidíme, čeho se fanoušci ať už v okolí Anfield Road či v ulicích města dočkají. Prvním krokem je samozřejmě trofej získat. 6 bodů se nejeví jako příliš, ale stát se může všechno.

Zdroj: www.skysports.com

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Co se děje s Brabcem? Místo trofeje si špatnými výkony řekl o předčasný odchod

Když se vracel ze zahraničí domů, vyvolala jeho volba velký poprask. Místo návratu do Sparty, které je odchovancem, zvolil Viktorii Plzeň. Západočechům měl pomoct k trofeji či postupu do Evropy.

Fantazie! Petra Kvitová za hodinu smetla soupeřku a vítězí na turnaji v Dauhá

Petra Kvitová dokázala ve finále porazit španělskou konkurentku Garbine Muguruzaovou a vyhrává tak po dvou setech turnaj v Dauhá!

Mstivý Tvrdík! Fotografovi, který vyfotil Prymulu, vystavil stopku na stadion

Jaroslav Tvrdík, šéf představenstva pražské Slavie, vystavil stopku fotografovi, který v utkání proti Leicesteru vyfotil Romana Prymulu ve VIP lóži. Jedná se snad o odvetu?