Klopp: Titul oslavíme ze střechy autobusu, i kdyby to mělo být až během příští sezóny!

Německý trenér Jürgen Klopp má jasno. Pokud by se Liverpoolu podařilo letos získat vytoužený pohár pro mistra Premier League, rozhodně si nenechá vzít možnost oslavit jej s fanoušky. Vzhledem ke koronavirové krizi stále není jasné, kdy budou oslavy takového charakteru povoleny, Klopp však hlavu nevěší.

Zdroj: www.skysports.com

Třicet let. Tak dlouho čekají věrní fanoušci Reds na to, až jejich milovaní fotbalisté získají mistrovský pohár. Pouhá dvě vítězství zbývají Kloppově družině k tomu, aby mohli slavit. Bujaré oslavy v ulicích města však budou muset být kvůli opatřením spojeným s koronavirem pravděpodobně odloženy.

“Mrzelo by mě, pokud bychom nemohli titul oslavit tak, jak bychom si všichni přáli. Oslavit trofej jen s hráči na prázdném stadionu, bez fanoušků, a následně jet domů,” vyjádřil se Klopp v rozhovoru pro Skysports.

“Nic s tím však nenaděláme, a tak nad tím nemusíme dlouho zoufat. Jednou se však vrátí svět k normálu,” neztrácí naději německý kouč Liverpoolu.

“Dokážu si představit, že bychom oslavnou tour s trofejí udělali příští sezónu. Klidně ať je mezi 12. a 13. zápasem následujícího ročníku, vyjedeme do ulic a nikdo nás nezastaví. V tu dobu ještě budeme mít originál trofeje a můžeme ji ukázat ze střechy autobusu fanouškům. Pokud si o nás budou ostatní myslet, že jsme blázni, je mi to zcela upřímně jedno,” usmívá se Klopp.

Tak uvidíme, čeho se fanoušci ať už v okolí Anfield Road či v ulicích města dočkají. Prvním krokem je samozřejmě trofej získat. 6 bodů se nejeví jako příliš, ale stát se může všechno.

Zdroj: www.skysports.com

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Česká republika je v kvalifikaci na MS 2022 ve třetím koši. Kdo ji mine a kdo jí hrozí?

V pátek dopoledne byly zveřejněny koše, dle nichž se budou rozlosovávat kvalifikační skupiny na světový šampionát, který bude v roce 2022 hostit Katar. Nechybí v nich ani reprezentace České republiky, která se nachází ve třetím koši.

Fenomén Trpišovský. Z vody dokáže udělat víno, nerozhodují jména na zádech, ale úspěšný systém

Jindřich Trpišovský prošel ve vrcholovém fotbale třemi kluby, které měly v podstatě stejný záměr. Z neznámých a neokoukaných fotbalistů vybrousil diamanty, které pak posílal dál do světa. Ze Žižkova do první ligy, z Liberce do lepších klubů a ze Slavie je posílá do nejlepších světových lig.

Potopil jsem nás svými chybami, tvrdí Nguyen. Hoftych výkon svých svěřenců pochválil

Hoffenheim pod Ještědem potvrdil roli favorita a porazil Liberec na jeho půdě 2:0. Na první branku se však čekalo až do 77. minuty a zápas rozhodně nebyl tak jednoznačný. Jak jej hodnotí gólman Filip Nguyen a kouč Pavel Hoftych?