Klopp si užíval oslavy až málem vypadl z autobusu. V klubu mu chystají vylepšenou smlouvu

Oslavy vítězství ve finále Ligy Mistrů ochromily Liverpool, triumfální cestu si užíval i trenér Jürgen Klopp, který ušatý pohár napotřetí konečně získal. V jednom momentě ale téměř vypadl z autobusu, což by byla škoda, když mu klub chystá lepší a delší smlouvu.

http://gty.im/1147545648

Hráči anglického Liverpolu se po 14 letech vrátili na trůn evropského fotbalu a v neděli výpravu německého trenéra Jürgen Klopp vítalo statisíce fanoušků. Pro šampiony byla připravena velká pouliční párty při jízdě na autobuse.

Velkolepou oslavu silně prožíval i samotný kouč Jürgen Klopp, který seděl na konci střechy otevřeného autobusu a v jednom momentě téměř vypadl. Aby fanoušky ještě vydráždil, naznačoval pak svůj pád z autobusu ještě několikrát.

Majitelé FC Liverpool jsou z triumfu v Lize mistrů i z druhého místa v anglické Premiel League nadšení a usilují o dlouhodobější udržení Jürgena Kloppa na lavičce. Vedení “The Reds” už pro německého kormidelníka údajně připravuje nový kontrakt, informoval klubový web. Ten současný má platnost “jen” do června 2022, ale majitelé Liverpoolu si chtějí služby Kloppa, který dorazil na Anfield v roce 2015, zajistit na ještě delší dobu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..