Spojte se s námi


Fotbal

Klopp: Fotbal nemilujeme jen kvůli atmosféře na stadionu, fotbal nepřestane být tou skvělou hrou

Publikováno

dne

Jürgen Klopp se stejně jako většina fotbalové scény nemůže dočkat obnovení sezóny a není se čemu divit, vždyť jeho Liverpool je pouhé dvě výhry od vysněného titulu.

Zdroj: skysports.com

V Anglii se v pondělí rozhodovalo, zda mohou kluby začít trénovat týmově. Všechny celky daly svůj souhlas a již od úterý mají povolené týmové tréninky. Jsou ale i trenéři, kteří s obnovením sezóny nespěchají.

„Potřebujeme aspoň šest týdnů na přípravu. Nechápu, jak bychom mohli začít hrát ještě v červnu. Jsou to opravdu těžké časy, ale jsem si jistý, že se zahájením první fáze budou všichni potěšení, že vyvíjíme úsilí,“ řekl Bruce pro web Newcastlu.

To Jürgen Klopp je naopak pro dohrání soutěže, přestože to bude bez diváků. „Všichni jsme začali s fotbalem na hřištích, kam nechodily tisíce fanoušků. Fotbal nemilujeme jen kvůli atmosféře na stadionu.“

Dále vzkázal, že fotbal bez fanoušků nepřestane být skvělý. „Vypadá to, že budeme muset hrát bez diváků několik měsíců. Ale to neznamená, že fotbal přestane být tou skvělou hrou,“ doplnil německý lodivod Liverpoolu pro Sky Sports.

Jakkoliv nelze než dát kouči Reds za pravdu, přeci jen se fotbal hraje především pro fanoušky.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.