Spojte se s námi


Fotbal

Kevin De Bruyne do Newcastlu? Trenér Bruce pobavil diváky

Publikováno

dne

Manchester City porazil Newcastle ve čtvrtfinále 2:0, nicméně kouč domácích zůstal v dobrém rozmaru. V rozhovoru belgického záložníka mu skočil do řeči a pobavil diváky i všechny okolo. 

Zdroj: nike.com

Kevin De Bruyne jednoznačně míří za cenou nejlepšího hráče Premier League. Opakovaně to dokazuje v každém zápase, i v duelu se „strakami“ vstřelil první gól zápasu. 

V pozápasovém rozhovoru se pak rozplýval nad výkonem týmu, když kolem procházel kouč Steve Bruce, který s humorem prohodil: „Zůstane tady! To je dnešní novinka, už měl dost Manchesteru City, půjde hrát ke mně do Newcastlu.“ 

Belgického šikulu tím velice rozesmál, ovšem ohledně jeho přestupu to nemusí být až tak nemožné. „Citizens“ čelí vyloučení z evropských pohárů na 2 roky a je otázka, zda by se jeden z nejlepších hráčů na ostrovech spokojil pouze s ligovou soutěží.

Zájemců by se na belgický klenot našlo několik, v čele například s Realem Madrid. Sám De Bruyne se vyjádřil, že čeká na rozhodnutí odvolání, v případě 2 let bez pohárů by to prý byla dlouhá doba, když by se jednalo o 1 rok, tak by se vidělo. 

Newcastle však také nemusí být úplně daleko od podobných megalomanských přestupů, od konce dubna se hovoří o změně vlastníka. Korunní princ Saúdské Arábie Mohamed Bin Salman chce z klubu, kde působí i Martin Dúbravka, udělat nejbohatší celek v Anglii.

Trenér Steve Bruce uvedl, že Premier League úmyslně zdržuje jednání a měla by co nejdříve udělat nějaké rozhodnutí. Jak celá transakce dopadne se možná dozvíme už v následujících dnech.

Zdroj: Twitter Manchester City

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.