Spojte se s námi


Fotbal

Kdo bude komentovat EURO? ČT vsadí při zápasech Česka na jistotu. Za mikrofonem uslyšíme i známou ženu

Po velkém úspěchu na letošním hokejovém mistrovství světa se fanoušci pochopitelně ptají na to, zda bude mít Česká televize ohledně komentátorské dvojice úspěch i na nadcházejícím mistrovství Evropy. Kdo bude komentovat EURO?

Publikováno

dne

Po velkém úspěchu na letošním hokejovém mistrovství světa se fanoušci pochopitelně ptají na to, zda bude mít Česká televize ohledně komentátorské dvojice úspěch i na nadcházejícím mistrovství Evropy. Kdo bude komentovat EURO?

500Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZ

dalších 3000Kč za vklad + free spiny

VYUŽÍT PROMO KÓD
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Česká televize v pátek dopoledne představila rozpis vysílání letošního mistrovství Evropy ve fotbale. Poté, co s ohledem na komentátorské dvojice zažila velký úspěch na uplynulém MS v hokeji, bude chtít něco podobného napodobit i v rámci Eura.

To startuje už v pátek večer zápasem Německa se Skotskem. Právě během hokejového šampionátu si fanoušci velice pochvalovali dvojici Robert Záruba – Jakub Voráček, přičemž některé hlášky se bezpochyby stanou legendárními.

Například Voráčkovo „Už můžu, Roberte? Už můžu?“ v závěru utkání se Spojenými státy vstoupilo do dějin vysílání České televize a především také do srdcí fanoušků.

Podaří se to České televizi na Euru zopakovat? Nebo alespoň napodobit? To je otázka, na kterou dostaneme odpověď až v průběhu několika dalších týdnů.

Co se týče zápasů české reprezentace, vsadí ČT na jistotu. Tudíž, kdo bude komentovat EURO? Utkání svěřenců Ivana Haška budou na evropském šampionátu v Německu komentovat Jaromír Bosák spolu s Luďkem Zelenkou.

Kdo bude komentovat EURO?

Komentátoři se pochopitelně budou střídat dle rozpisu, který v kompletní podobě najdete právě na webu České televize. Nicméně, jak už právě ČT uvádí, „zápasy komentují Jaromír Bosák, Vlastimil Vlášek, Jiří Štěpán a Ondřej Prokop se spolukomentátory. Těmi jsou například Luděk Zelenka, Tomáš Pešír nebo Kateřina Svitková.“

Přesně tak, fanoušci se při Euru dočkají také ženského hlasu. Osmadvacetiletá Svitková už nějaký čas působí na Canal+ Sport, když glosuje nebo komentuje utkání Premier League. A jak sama Svitková uvedla, převážně se dočkala pozitivní odezvy.

„Fotbal je pro chlapy často věc, na kterou by ženská neměla sahat. Cítí se tam dominantní a já to beru. Ale i v Anglii si lidé postupem času zvykli. Jde o to, přijmout, že žena může do fotbalu kecat a neříká úplné nesmysly. Myslím, že by to mohlo obohatit fotbal zase trochu jiným přístupem,“ uvedla, jejíž slova ocitoval server Sport.cz.

„Na programech ČT sport, ČT2 a ČT sport Plus poběží všech 51 utkání v přímém přenosu. Zápasy bude doprovázet tradiční Studio ME,“ píše také Česká televize.

Český tým odstartuje své působení na letošním evropském šampionátu v úterý 18. června, a to zápasem s Portugalskem. Poté se v základní skupině střetne ještě s Gruzií (22. června) a Tureckem (26. června).

Zdroj: Česká televize, Sport.cz

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.