Spojte se s námi


Fortuna liga

Karviná dnes hostí Sigmu Olomouc

Publikováno

dne

Karviná je v HET lize teprve nováčkem, neboť prožívá teprve 2. sezónu v lize. Má za sebou zatím 4 prohry, 1 remízu a 1 výhru, což není úplně nejlepší začátek. Poslední zápas hrála Karviná se spartou v neděli 10. 9. 2017, kdy prohrála 2:0.

Sigma Olomouc je proti Karviné ostříleným hráčem v lize, neboť začal 23. sezónu. Ale ani letos se Olomouci moc nedaří. Prozatím má za sebou 1 prohru, 2 remízy a 3 výhry. V posledním zápase se Olomouc setkala se Slávií. Výsledkem byla remíza 1:1.

Bohužel nemůžeme posoudit výsledky mezi Karvinou a Olomoucí v minulých letech, neboť Olomouc v minulé sezóně musela sestoupit. Bude tedy velice zajímavé sledovat dnešní napínavý zápas.

STATISTIKY

  • Karviná má za sebou zatím 4 prohry.
  • Sigma Olomouc vyhrála už 3 zápasy.
  • Aktuální pozice Karviné v tabulce je 13.
  • Sigma Olomouc se nachází na 3. pozici v tabulce.

PREDICTION

Jedná se o docela vyrovnané sázky, kdy kurz na výhru Karviné je 2.54, na výhru Olomouce 3.15 a na remízu 3.19. Bude se tedy jednat o velice zajímavou podívanou.

Dnes se tak můžeme těšit na zápas plný otázek, jelikož nevíme, jak si mezi sebou týmy vedly v minulých letech.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.