Spojte se s námi


Fotbal

Karlsson na sebe v Japonsku strhává pozornost! Prvně vstřelil povedený gól, po minutě se trefil do vlastní branky

Započala asijská Liga mistrů, ve které se ukázal i David Moberg Karlsson, jenž od zimy nastupuje za japonský tým Urawa. Osmadvacetiletý křídelník se proti sigapurskému Lion City ukázal prvně v dobré, a poté v negativním, světle.

Publikováno

dne

Započala asijská Liga mistrů, ve které se ukázal i David Moberg Karlsson, jenž od zimy nastupuje za japonský tým Urawa. Osmadvacetiletý křídelník se proti singapurskému Lion City ukázal prvně v dobré, a poté v negativním, světle.

Odchod Davida Moberga Karlssona ze Sparty v zimě se očekával, spekulovalo se o tom již delší dobu, ačkoliv informace přicházely spíše takové, že zamíří zpět do Švédska.

Vše je nakonec jinak, švédský křídelník přijal lukrativní smlouvu od japonského prvoligového celku Urawa a zahraje si i tamní Ligu mistrů.

Právě v ní nastoupil v pátek, Urawa odcestovala do Singapuru, kde vyzvala tamní Lion City, který byl v utkání obrovským outsiderem.

To se potvrzovalo od prvních minut, po patnácti minutách hostující Urawa vedla již 2:0 a na konci prvního poločasu si vzal hlavní slovo Karlsson

Ten ve 43. minutě nejprve vstřelil povedený gól, který je v Urawě již jeho třetí, minutu poté se ale trefil do vlastní sítě, když velmi nepřesně přihrál svému gólmanovi.

Tento negativní počin Karlssona jej ale nemusí nijak mrzet, Urawa po příchodu na trávník ve druhém poločase navýšila na konečných 4:1 a zapsala si tak první body do tabulky.

Zdroj: Livesport

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.