Spojte se s námi


Fotbal

Karetně ohrožení hráči? Hráči dostali informace, všichni to vědí, říká trenér Chytrý

Česká fotbalová reprezentace již dnes odehraje své poslední kvalifikační utkání na mistrovství světa. Ostatní výsledky našemu výběru příliš nepřáli, a tak je šance na nasazení v baráži již poměrně nízká. I tak je ale potřeba odehrát zápas zodpovědně, a u některých hráčů bez žlutých karet.

Publikováno

dne

Česká fotbalová reprezentace již dnes odehraje své poslední kvalifikační utkání na mistrovství světa. Ostatní výsledky našemu výběru příliš nepřáli, a tak je šance na nasazení v baráži již poměrně nízká. I tak je ale potřeba odehrát zápas zodpovědně, a u některých hráčů bez žlutých karet. Co před zápasem řekl trenér Jiří Chytrý, který bude i proti Estonku nahrazovat v roli hlavního kouče Jaroslava Šilhavého?

Proti Estonsku se český výběr pokusí zabojovat o nasazení v baráži na mistrovství světa. Aspektů je ale tolik, že je to takřka nereálné, Češi by například museli vyhrát o šest branek.

I tak je ale souboj s Estonskem poměrně důležitý, a to zejména z důvodu několika karetně ohrožených hráčů. Jedná se o Tomáše Součka, Davida Zimu a Michala Sadílka.

Fanoušci se proto obávali, aby se nestalo něco podobného, jako na Euru, když nikdo z trenérského štábu nevěděl, že další žlutá karta pro Bořila znamená, že nebude moci nastoupit v osmifinále.

„Hráči dostali informace, kdo z nich jsou v ohrožení. Všichni, kterých se to týká, to vědí, samozřejmě jsme se o tom bavili,“ vysvětil situaci trenér Jiří Chytrý na tiskové konferenci.

Co řekl o březnové baráži, ve které proti České republice dozajista naskočí silný soupeř? „Hlavně bych chtěl říct, že cíl do kvalifikace bylo pokusit se do baráže postoupit. Hrát o první místo ve skupině bylo spíš naše přání, chtěli jsme si minimálně zajistit účast v baráži, to se povedlo.

Že budeme v jarní kvalifikaci čelit těžkým soupeřům, to bylo dané dopředu. Věřím, že jsme schopní se na venkovní prostředí připravit a zvládnout to,“ dodal.

Zdroj: iSport

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.