Spojte se s námi


Premier League

Kapitán Totttenhamu je rozlobený: Slyšel jsem, že Tottehnham bojuje o titul…

Publikováno

dne

Tottenham Hotspurs měl výborný vstup do nové sezony a ve velkém se začalo mluvit, že bude reálným aspirantem na mistrovský titul. Po prohře v derby s Arsenalem je však na čase tato tvrzení přehodnotit.

Kohouti minulý víkend na Emirates Stadium proti Arsenalu neodehráli dobrý zápas a po vlažném výkonu prohráli 2:0. Jejich městský rival Chelsea zvítězila na půdě West Bromwiche 4:0 a přeskočila je v tabulce.

Tottenham je aktuálně na čtvrté příčce, ale rozestupy mezi kluby jsou minimální a TOP 4 nemá, snad s výjimkou prvního City, jistou nikdo.

Právě na to se snažil v rozhovoru, který zveřejnil portál Goal.com, poukázat brankář Hugo Lloris. „Předtím, než začneme přemýšlet o Manchesteru City, je potřebné, abychom zůstali v nejlepší čtyřce. To je hlavním cílem našeho klubu.“

„Slyšel jsem, že Tottenham bojuje o titul. Bla, bla bla. Nejdůležitější věcí pro nás je zůstat v lize konzistentní. Poslední dva roky jsme byli v TOP 4, musíme na tom stavět. Usadit klub v těchto místech a získávat zkušenosti. Stále jsme mladí,“ myslí si Lloris, který je jedním z nejuznávanějších gólmanů na ostrovech.

„Budoucnost našeho klubu bude úspěšná, pokud si udržíme správnou mentalitu. Je to našim cílem, jdeme krok po kroku. Je pravdou, že proti Manchesteru United a Arsenalu jsme chtěli víc. Nedokázali jsme to. Teď je důležité zapsat si sérii výher,“ zakončil zkušený reprezentant Les Blues.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.