Spojte se s námi


Fotbal

Kapitán Chorvatska při zápase s Tureckem zjistil, že má koronavirus. V pondělí byl přitom celý jeho tým zdravý

Kuriózní situace nastala při středečním utkání Chorvatska s Tureckem. Kapitán vicemistrů světa totiž během utkání zjistil, že má koronavirus a musel tedy z placu pryč.

Publikováno

dne

Kuriózní situace nastala při středečním utkání Chorvatska s Tureckem. Kapitán vicemistrů světa totiž během utkání zjistil, že má koronavirus a musel tedy z placu pryč.

Zdroj: goal.com

Když v pondělí absolvoval reprezentační výběr Chorvatska testy na koronavirus, mohl se radovat. Všem totiž vyšly negativní výsledky a všichni tedy byli k dispozici na středeční duel s Tureckem.

Nicméně ještě ve středu ráno podstoupili Chorvati další rutinní testy, jejichž výsledky se dozvěděli až v průběhu přátelského utkání. A že je čekalo nemalé překvapení!

Pozitivní výsledek totiž vyšel Domagoji Vidovi, tedy hráči, který do zápasu s Tureckem nastoupil s kapitánskou páskou na levé paži.

V poločase tedy musel být stažen ze hřiště a následně jej čekala izolace od zbytku týmu. Vedení chorvatské reprezentace pak informovalo i svého soupeře o možné nákaze. Po utkání byl Vida ještě jednou testován a pozitivní výsledek byl potvrzen.

Pro Vidu se však evidentně nejednalo o dobrý den. Mimo to, že zjistil, že má koronavirus, také zavinil penaltu, díky níž šlo Turecko do vedení 2:1. Chorvati však dokázali srovnat a utkání skončilo 3:3.

Zdroj: Goal.com

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.