Kamarovo Finsko prohrálo s Ukrajinou! Steven Gerrard je spojován se senzačním angažmá

Glen Kamara se svým Finskem ve kvalifikační skupině na MS 2022 nepochodil. V domácím zápase v Helsinkách Finové podlehli Ukrajině 1:2 a jejich sen o mistrovství světa se začíná rozplývat. Další významná osobnost skotských Rangers FC Steven Gerrard je na britských ostrovech spojován s luxusním angažmá!

Pod výhru Ukrajiny se podepsal i spoluhráč českých hráčů z West Hamu Andriy Yarmolenko, který otevřel skóre hned ve 4. minutě zápasu. Finsko reagovalo ve 29. minutě gólem Pukkiho, ale hned o 5 minut později se vrátila do vedení Ukrajina.

Kamarovo Finsko v průběhu druhého dějství sice ovládlo hru na míči, ale na srovnání se nezmohlo. Nyní Finům patří ve Skupině D až předposlední 4. místo a baráž o MS se jim vzdálila. Jenže skupina je velice vyrovnaná a Finsku chybí dohrát ještě 3 zápasy, malá naděje na postup zatím žije.

Klíčový bude pro Finy úterní duel v Kazachstánu a také vzájemný zápas Ukrajiny s Bosnou a Hercegovinou.

Co se týká další významné osobnosti Rangers FC, tak jejich manažer a bývalá legenda Liverpoolu je spojována s luxusním angažmá v anglické Premier League.

Newcastle United s novým nejmovitějším majitelem pokukuje po možných posilách, ale i po novém manažerovi. Na Britských ostrovech se nejvíce mluví o Robertu Mancinim a právě Stevenu Gerrardovi.

Z hráčských posil by Straky rády lovily ve vodách Manchesteru United, odkud by rády získaly nevyužité hráče. Jmenovitě se mají zaměřit na Anthonyho Martiala, Jesseho Lingarda, Donnyho van de Beeka a Erica Bailyho.

Zdroj: Livesport, SPORTbible