Reklama

Kam zamíří Vaclík? Nabídky má z Itálie a Řecka, Real Madrid byl utopií

Tomáš Vaclík předvádí na mistrovství Evropy vynikající výkony, přesto však není jisté, do jakého týmu po turnaji zamíří. V Seville mu totiž skončila smlouva a hráč se dosud s žádným celkem nedomluvil.

Tomáš Vaclík na mistrovství Evropy zazářil zejména ve čtvrtfinále, když svým vynikajícím zákrokem vystihl únik Malena.

Stále je však po konci smlouvy v Seville volným hráčem a může si hledat klub, za který bude v příští sezoně chytat.

Mluvilo se o zájmu Realu Madrid, který měl shánět kvalitní dvojku, dle informací serveru Seznam Zprávy však byl možný odchod do královského klubu spíše utopií.

Dle nich je totiž o Vaclíka zájem v Itálii a Řecku, s největší pravděpodobností se tak bude muset Vaclík s rodinou zabydlovat v nové zemi.

Zcela jistě by jej více lákala Itálie, kde je podobné prostředí a řeč, tudíž důvody, proč český gólman upřednostňoval setrvání ve Španělsku.

A kam případně v Itálii? Jednou z možností by mohl být AC Milán, který by měla opustit jednička klubu – Gianluigi Donnarumma.

Zdroj: Seznam Zprávy

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Tak ještě, že Ruik má Seznam Zprávy, bez nich by nenapsal ani větu. Hlavně, že Seznam Zprávy jsou nejrelevantnější nejobjektivnější zdroj informací v ČR. Asi si založím zpravodajský web a budu psát o tom, co se mi dnes v noci zdálo. To by bylo najednou konkurence.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené