Spojte se s námi


Fotbal

Kam zamíří Ramos? Sevilla podpis odmítla, rozhodnutí padne mezi Miami a Saúdskou Arábií

Patnáct let patřil mezi nejlepší stopery světa. Poté ale Sergio Ramos opustil Real Madrid a v PSG už jeho kariéra tak zářivá nebyla. Teď se řeší, kam povedou jeho další kroky.

Publikováno

dne

Patnáct let patřil mezi nejlepší stopery světa. Poté ale Sergio Ramos opustil Real Madrid a v PSG už jeho kariéra tak zářivá nebyla. Teď se řeší, kam povedou jeho další kroky.

Našli byste jen hrst větších legend Realu Madrid, než je Sergio Ramos. Dlouholetý kapitán patří mezi ty největší klubové ikony, do srdcí fanoušků se zapsal nejen výkony, ale zejména lídrovstvím, srdcařstvím a oddaností.

Jenže čas zastavit nejde a Ramos před dvěma lety po završení 35. narozenin Santiago Bernabéu opustil. Jako další štaci zvolil PSG, kde mu však dlouho trvalo, než se uzdravil a dostal do herní pohody.

Uplynulou sezónu už odehrál víceméně bez problémů a předváděl solidní výkony, ale pařížský velkoklub se od léta rozhodl jít jinou cestou. Už nechce spoléhat na drahé hvězdy, ale spíše na mladé domácí talenty.

Ramos tak novou smlouvu nedostal a jeho budoucnost je zatím s otazníkem. Jisté je jedno, 37letý stoper ještě kariéru končit nebude.

Hovořit se začalo o návratu domů, do Sevilly, odkud do dospělého fotbalu vzešel. Jenže to veřejně odmítl viceprezident José María Del Nido Carrasco, vítěze Evropské ligy totiž momentálně trápí finanční problémy a návrat Ramose je příliš nákladný.

Momentálně tak Ramos podle renomovaného novináře Fabrizia Romana vybírá mezi dvěmi destinacemi. Z Miami mu přilétla nabídka od kamaráda a bývalého spoluhráče Davida Beckhama, který vlastní místní Inter.

Na Floridě by se potkal i s bývalým spoluhráčem s PSG Lionelem Messim a také bývalým spoluhráčem ze španělské reprezentace, Sergiem Busquetsem.

Zároveň má ale Ramos, tak jako aktuálně téměř každý slavný fotbalista hledající nový klub, nabídku ze Saúdské Arábie. Ta logicky představuje nejštědřejší finanční odměnu, ovšem ne tak pohodový život jako na pláži v Miami.

Ramos by se měl prý rozhodovat společně s rodinou, s manželkou Pilar Rubio vychovávají čtyři děti.

Zdroj: Fabrizio Romano

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.