Spojte se s námi

Fotbal

Juventus v posledním zápase předvedl vlastence sezony, brankář Szczesny jen nevěřícně zíral

První prohru sezony si Stará dáma připsala na půdě hostů, bodovou ztrátu navíc podtrhl vlastní gól z 95. minuty utkání.

Publikováno

dne

První prohru sezony si Stará dáma připsala na půdě hostů, bodovou ztrátu navíc podtrhl vlastní gól z 95. minuty utkání.

Svěřenci dnes již ikonického trenérského jména, Massimiliana Allegriho, nezapsali z posledního ligového klání ani bod.

První porážku v sezoně jim nadělilo domácí Sassuolo. Celek z italského vnitrozemí navíc nad favoritem triumfoval s konečným dvougólovým náskokem. Na něm však měla nemalý podíl obrana hostí.

O jednoho z adeptů na vlastní gól sezony se postaral stoper Federice Gatti, jenž míč za záda brankáře Wojciecha Szczesnyho poslal na samotném konci klání. Mužstvo z Turína si tak místo závěrečného tlaku připravilo letenku zpět bez bodů.

Maximálně se tak vyplatila ofenzivní aktivita Brazilce Matheuse Henriqueho, který byl hlavním strůjcem Gattiho fatální hrubky. Není tak divu že spoluhráči následně útočníka oslavovali, jakoby branku vstřelil on sám.

Nešťastný incident v podání Staré dámy tak jen uzavřel duel s konečným skóre 4:2 z pohledu domácího Sassuola.

To se po pěti odehraných kolech nachází v poklidném středu tabulky na 12. místě se ziskem 6 bodů. Navíc se kromě vítězného střetnutí s Veronou jednalo teprve o druhý bodový zisk týmu kouče Dionisiho.

To na severu Itálie spokojenost určitě nepanuje, neboť turínský velkoklub zatím ani na začátku letošního ročníku nepřesvědčuje o svých nadstandardních kvalitách. Výsledkem je dosavadní čtvrtá pozice s pětibodovou ztrátou na vedoucí Inter.

Zdroj: Serie A, Twitter / X

Reklama

Oblíbené