Spojte se s námi


Fortuna liga

Jurečka: Góly do sítě Slovácka? Hraje se mi proti nim dobře. Vždycky je to jednodušší, znám se skoro se všemi kluky, řekl nejlepší ligový střelec

Slavia si dokázala poradit se Slováckem a z Uherského Hradiště přivezla 3 body. Pomohl jí k tomu Václav Jurečka, bývalý střelec Slovácka, kterému se proti svému bývalému klubu pořádně daří. Co řekl po zápase?

Publikováno

dne

Slavia si dokázala poradit se Slováckem a z Uherského Hradiště přivezla 3 body. Pomohl jí k tomu Václav Jurečka, bývalý střelec Slovácka, kterému se proti svému bývalému klubu pořádně daří. Co řekl po zápase?

Konec základní části se nezadržitelně blíží a Slavia Praha začala nejlépe jak mohla. V náročném utkání na Slovácku dokázala zvítězit po výsledku 3:1 a aktuálně vede ligu o dva body před Spartou.

Ta se dnes utká s Českými Budějovicemi a může se vrátit zpátky do čela, i když nejspíš sama doufala, že v Uherském Hradišti přijde ztráta, která by jí výrazně zvýšila šance na ligový titul.

Dvěma brankami o výhře sešívaných rozhodl Václav Jurečka, který přitom ještě nedávno rozhodoval zápasy právě v dresu Slovácka, se kterým získal i triumf v MOL Cupu.

Jurečka po Slovácku

„Hraje se mi proti nim dobře. To asi vyústilo v těch sedm gólů. Jsem hlavně rád, že jsem dnes pomohl týmu. Vývoj utkání nebyl dobrý, vedli jsme, hned pak inkasovali, nebylo to jednoduché.

Pak mi to tam naštěstí padlo z dálky. Ve druhém poločase jsme chtěli přidat další gól, vítězství doklepat. Slovácko tam mělo nějaké závary, ale my jsme si to pohlídali. Měli jsme i štěstí, jsem rád, že jsme tady vyhráli,“ řekl Jurečka v rozhovoru pro klubový web.

„Vždycky je to jednodušší, znám se skoro se všemi kluky. Ale snažil jsem se tyhle vazby vytěsnit, soustředil jsem se jen na svou hru. To se mi povedlo, jedeme dál,“ dodal.

Při střídání se dočkal pískotu od fanoušků, kteří dříve jeho góly oslavovali. „Asi se jim nelíbilo, že jsem dal dva góly. Asi to je normální, když se venku dvakrát prosadíte, lidé vás vypískají,“ zakončil Jurečka.

Zdroj: SK Slavia Praha

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.