Spojte se s námi


Fortuna liga

Jurečka do Plzně nemíří. Preferuji zahraničí, říká útočník Slovácka

Václav Jurečka je žhavým zbožím. Útočník Slovácka nasázel 17 branek, 3 přidal v poháru, 30. června se navíc stane volným hráčem. Do Plzně ale nezamíří, rád by si vyzkoušel zahraničí.

Publikováno

dne

Václav Jurečka je žhavým zbožím. Útočník Slovácka nasázel 17 branek, 3 přidal v poháru, 30. června se navíc stane volným hráčem. Do Plzně ale nezamíří, rád by si vyzkoušel zahraničí.

Jurečka se se 17 brankami stal druhým nejlepším střelcem Fortuna ligy. Hojně se spekulovalo, že v Plzni nahradí nejlepšího střelce Jeana-Davida Beauguela, který nastřílel o dva góly více. Nakonec to však vypadá, že na západ Čech nezamíří a odejde do zahraničí.

„Zatím nevím, jaký bude můj nový klub. Mám nyní dva týdny na to, abych se rozhodl. Vím, že jsem už nějaký čas spojovaný především s Plzní, jenže já sám nevím, co se během dvou nadcházejících týdnů stane,“ řekl Jurečka sport.cz.

„Můžu jen říct, že bych chtěl zkusit zahraničí. Mám v hlavě představu, že bych chtěl zkusit angažmá ve větším klubu než je Slovácko. Takové jsou i v Česku, ale já mám prioritu cizinu,“ dodal brzy bývalý útočník Slovácka.

V Uherském Hradišti totiž odmítl v zimě podepsat smlouvu stane se tak volným hráčem. Má tak skvělou vyjednávací pozici, jelikož jeho nový klub nemusí vyplácet Slovácku ani korunu.

Za stejných podmínek přišel jako volný hráč z Opavy, Slovácko tak na něm neztratí ale nevydělá ani korunu. Moravskému celku pomohl ke čtvrtému místu a zisku Mol Cupu, své si tak určitě odpracoval.

Teď se může Jurečka představit na velké scéně. Byl totiž nominovaný do reprezentace, která se utká se Španělskem, Portugalskem a Švýcarskem. V zápasech s velkými soupeři se tak může ukázat a postrčit se do nového angažmá.

Zdroj: Sport

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.