Jsem zklamaný z individuálních chyb, řekl po vypadnutí trenér Rada

Jablonec v utkání předkola Evropské ligy s Dunajskou Stredou nebyl daleko postupu, nakonec ale musí spolknout hořkou pilulku vypadnutí. Kouč Rada na tiskové konferenci neskrýval pocity smutku.

Zdroj: fkjablonec.cz

Trenér Rada nebyl po utkání s Dunajskou Stredou ve své kůži. „Jsem hodně zklamaný, vypadli jsme. Vstoupili jsme do toho dobře, ale dostali jsme zbytečnou branku už v 6. minutě,” řekl.

První inkasovaný gól byl vskutku zbytečný. Po průnikové přihrávce se k míči dostal Divkovič, brankář Hanuš špatně vyběhl a nestihl se do branky vrátit. “Vyrovnali jsme šťastnou tečovanou brankou a tím jsme se vrátili zpátky do zápasu. Pak to bylo z naší strany slušné,” dodal.

Následně Jablonec dvakrát vedl, v závěru utkání ale nechal soupeře vyrovnat a zápas se dostal do prodloužení. Tam už to bylo pouze o jednom týmu. “V prodloužení jsme inkasovali dvě branky, dobře trefenými střelami. Dát tři branky venku, to by měl takhle zkušený tým už dovést do konce. Jsem hodně zklamaný z individuálních chyb,” zakončil kouč Jablonce.

Severočeský klub se tak musí opět soustředit výhradně na ligu. Již v pondělí jede na náročný zápas do Mladé Boleslavi. Tam bude chtít potvrdit sérii bez prohry, kterou v dosavadní sezoně má.

Mladoboleslavští hráči ale naopak budou chtít zvrátit tři porážky v řadě, kvůli kterým se nachází na poslední příčce ligy s hrozivým skóre 2:9.

Zdroj citací: fkjablonec.cz