Reklama

Je to sportovní tragédie! Co na zranění Lukáše Provoda řekli Jindřich Trpišovský a Simon Deli?

Před utkáním s Karvinou se o vážném zranění Lukáše Provoda rozpovídali Jindřich Trpišovský a Simon Deli. Jak ztrátu klíčového hráče vnímají a jak ji berou?

Zdroj: SK Slavia Praha

24letý záložník měl za sebou parádní sezónu, ve které se dokázal výrazně zlepšit. Stal se klíčovým hráčem Slavie a zároveň reprezentačního týmu. Jeho cena se dle serveru Transfermarkt během jediného roku více než zdesetinásobila. Jenže posléze přišlo venkovní zápas v Olomouci.

Na Andrově stadionu musel Provod střídat již po 18 minutách odehrané hry. Při přebírání míče se mu doslova podlomilo koleno a bylo zle, musel střídat. Pozdější vyšetření ukázalo vážné poranění vazů a menisku.

Před utkáním s Karvinou se o zranění Provoda rozpovídal trenér Jindřich Trpišovský i Simon Deli. Jak celou situaci vidí?

“Je to sportovní tragédie. Hlavně pro Lukáše vypracoval se mezi nejdůležitější členy tohoto kádru a hrál ve skvělé formě. Je to kluk se 100% přístupem, absolutní profesionál a byla to rána pro nás pro všechny. Je to mladý kluk a budeme mu všichni pomáhat, aby se co nejrychleji vrátil,” řekl slávistický trenér Jindřich Trpišovský.

“Nebyly to dobré zprávy pro tým i pro Proviho. Ale jsme tým a doděláme zbytek práce za něj, aby mohl být šťastný a pyšný. Nebyl to moc dobrý zápas, ale nejdůležitější jsou 3 body. Teď už se soustředíme na zbytek sezóny,” vzkázal Simon Deli.


Zdroje: Transfermarkt, Livesport, YouTube – tvslavia

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Zranění nezaviněné nikým.Zkrátka doplatil na velké fyzické zatížení,vyplývající z jeho místě v týmu a nároďáku.Přejme mu pořádné uzdravení a další výbornou kariéru ve fotbalu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené