Je těžké se stát mistrem Premier League. Můžete mít skvělou sezonu a i tak ji nevyhrát, tvrdí Mourinho

Premier League se letos zdá být ještě vyrovnanější, než kdy v minulosti byla. Prakticky žádný klub nelze označit jako jasného favorita. Nicméně povedený ročník zatím zažívá Tottenham, který tak je pomalu pasován na jednoho z možných uchazečů o titul. Co na to José Mourinho?

Zdroj: football365.com/

Tottenham se po osmi kolech anglické Premier League nachází na druhé příčce, pouze o bod více má první Leicester. Nelze se tedy divit, že jsou Spurs považováni za možného aspiranta na zisk ligového titulu.

Mourinho si ale zatím nic takového nepřipouští. „Totteham by mohl být mistrem v mnoha státech, ale Premier League je nejtěžší. Můžete udělat skvělou sezonu, získat spoustu bodů, ale nakonec? Liverpool, Manchester City, United, Arsenal, Chelsea, Leicester…“ nechal se slyšet Portugalec.

„Můžete tedy mít dobrou sezonu a přesto nebýt šampionem. Co tedy můžeme dělat? Jdeme od zápasu k zápasu. Snažíme se vyhrávat a nezajímají nás ostatní týmy,“ pokračoval.

„Mohu vám slíbit, že se nezajímám o zápasy Leicesteru s Wolves či Liverpoolu proti Citizens. Je mi to jedno. Chci jen, abychom vyhrávali zápasy a na konci sezony uvidíme, kde skončíme,“ má jasno Mourinho.

Zdá se tedy, že Mourinho již nechce vytvářet tlak sám na sebe, ani svůj tým. A kdyby se mu podařilo uspět? Bylo by to pro něj bezpochyby obrovské zadostiučinění.

Zdroj: goal.com

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Švancara: Slavii dlužím 30 milionů, ale dostal jsem málo času

Petr Švancara přestoupil v září 2000 do pražské Slavie, která za něj zaplatila nemalé peníze. Přestup za 30 milionů se ale vůbec nepovedl.

Vitrína dneška: Malík se bojí veřejnosti, Sparta hledá lepší dorostence

Zástupce vedení české fotbalové asociace se bál jít do pořadu na veřejnoprávní televizi. Rudý motor se zadrhl, Sparta po porážce v Plzni padla ostudně doma s Českými Budějovicemi.

Golden Boy 2020: Proč jsem volil Ansu Fatiho? Vynikající technik, prostě úžasný

Bylo to hodně složité rozhodování. Nabídka vynikajících fotbalistů evropských klubů do 21 let – bohužel opět bez českých zástupců – byla pestrá.