Spojte se s námi


Fotbal

Je tady třetí kolo. O třetí výhru usilují Příbram, Hanspaulka a Pardubice

V rychlém sledu pokračuje Superliga malého fotbalu, kterou po reprezentačním intermezzu čeká již třetí kolo. Zůstanou Příbram, Hanspaulka a Pardubice na vítězné vlně? Zaberou již bodově Polabí, Plzeň nebo Ostrava? Odpovědi přinesou následující dny.

Publikováno

dne

V rychlém sledu pokračuje Superliga malého fotbalu, kterou po reprezentačním intermezzu čeká již třetí kolo. Zůstanou Příbram, Hanspaulka a Pardubice na vítězné vlně? Zaberou již bodově Polabí, Plzeň nebo Ostrava? Odpovědi přinesou následující dny.

Most – Rytíři Plzeň, neděle 12.00

Obhájci mistrovského titulu začali doma vítězně 5:0 s Polabím, ale pak prohráli 2:5 v Příbrami. Na vlastním hřišti tak chtějí prokázat své dominantní postavení proti týmu, který sice v tomto ročníku ještě nebodoval, ale jak v Příbrami, tak doma s Hanspaulkou prokázal, že se na západě Čech hodně věcí změnilo k lepšímu. Poslední vzájemný duel vyhrál Most v Plzni těsně 4:3.

Hanspaulka Praha – Goats Polabí, neděle 20.30

Pražané po dvou výhrách jdou do utkání proti mužstvu, které dosud nebodovalo, jako jasný favorit. Pro Hanspaulku hovoří i statistika ze vzájemných duelů, vždyť v minulé sezoně přejela tehdejší kolínské Vlky 7:1 a 25:1. Ovšem i celek Goats chce dokázat, že je na správné cestě.

MF Baník Ostrava – MF Blanensko, pondělí 19.30

V minulé sezoně oba vzájemný duely ovládl Baník, v té předminulé zase Blanensko. V Ostravě lze očekávat velmi napínavou partii a hodně branek, což ofenzivně laděné týmy potvrzují pravidelně.

Baník jako jediný ve východní skupině dosud nebodoval, Blanensko získalo v minulém kole cennou výhrou 5:2 v jihomoravském derby s Brnem.

L&B reality Vikings Brno – Olomouc Mighty Ducks, pondělí 20.00

Střet Vikingů s Mocnými kačery představuje souboj dlouholetého vládce soutěže a talentovanými Hanáky, kteří se postupně propracovali do špičky celostátní soutěže.

Poslední vzájemný duel vyhráli Vikingové 8:3, jenže zatímco Brňané vypadli ve čtvrtfinále posledního play-off. Hanáci se dostali do utkání o bronz, v němž padli s Jihlavou. V této sezoně mají oba týmy zatím jednu výhru a jednu prohru.

Predátoři Praha – Partyzan Příbram, úterý 20.15

Jejich souboje bývají pravidelně velmi vyrovnané, z posledních pěti utkání dvakrát rozhodovaly pokutové kopy a dvakrát skončil duel pouze rozdílem jediné branky. V minulém ročníku oba zápasy těsně ovládl Partyzan.

Příbram, která obhajuje stříbrné medaile, začala novou sezonu dvěma výhrami, Predátoři po těsně prohře 4:5 s Hanspaulkou zdolali Polabí 6:2.

Jihlava Miners – PAMAKO Pardubice, čtvrtek 19.30

Obhájci bronzových medailí versus PAMAKO, které v minulé sezoně nevyhrálo ani jedno utkání a Jihlavě v ní podlehlo 1:7 a 3:9. Jenže teď je tady nový pardubický výběr, který ve východní skupině ovládl oba zápasy, zvítězil 6:3 v Olomouci a doma zdolal 4:3 Ostravu.

Horníci po výhře 3:2 nad Blanenskem padli 4:8 v Olomouci. V posledních pěti sezonách pardubický celek na Jihlavu nevyzrál, což hodlá změnit.

Zdroj: Malý fotbal

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.