Spojte se s námi


Fotbal

Je tady jarní část Superligy malého fotbalu. Predátoři a Příbram bojují o první místo

Víc než čtyřměsíční pauza končí. V neděli se dvěma úvodními duely osmého kola rozběhne jarní část Superligy malého fotbalu. Nabídne jen tři kola, ta definitivně určí, která čtyři mužstva ze západní i východní skupiny postoupí do čtvrtfinále play-off.

Publikováno

dne

Víc než čtyřměsíční pauza končí. V neděli se dvěma úvodními duely osmého kola rozběhne jarní část Superligy malého fotbalu. Nabídne jen tři kola, ta definitivně určí, která čtyři mužstva ze západní i východní skupiny postoupí do čtvrtfinále play-off.

Jihlava – Vikings Brno, neděle 18.00

Tradiční bitvou dvou blízkých rivalů odstartuje jarní program celostátní soutěže. Brněnští Vikingové na podzim podlehli Jihlavě 2:3 po penaltách, ale pak už jen vítězili a dostali se až na druhou příčku východní skupiny pět bodů za Olomouc.

Pátá Jihlava, která přes zimu změnila vizuální identitu a superligový výběr nově nese název Miners, však na Brno ztrácí jen tři body.

Hanspaulka Praha – Vlci Kolín, neděle 20.00

Druhý nedělní duel rozhodne především o tom, zda si kolínští Vlci zachovají byť jen titěrnou naději na postup do play-off. Na poslední šesté pozici západní skupiny mají pouze tři body za jedno vítězství, na čtvrtý Most jim schází osm bodů.

Pokud prohrají na hřišti pražské Hanspaulky, je jasné, že jim vyřazovací boje zůstanou uzavřené. Hanspaulka, která na podzim přejela Kolín 7:1, naopak stále bojuje o prvenství ve skupině, na vedoucí tandem Příbram – Predátoři Praha ztrácí dva body.

Olomouc Mighty Ducks – MF Blanensko, pondělí 19.30

První se třetím celkem východní skupiny se utkají v pondělí večer. Na olomoucké domácí hřiště zavítá Blanensko, rozdíl mezi oběma výběry činí sedm bodů, takže pokud Hanáci uspějí, blanenské mužstvo už je do konce základní části nepředežene.

Podzimní vzájemnou bitvu v Boskovicích těsně 5:4 vyhrála Olomouc.

MF Baník Ostrava – PAMAKO Pardubice, pondělí 20.00

Zatímco ostravský Baník tvrdě bojuje o play-off, Pardubice drží již jen teoretickou naději. V sedmi podzimních kolech získaly jediný bod a tři kola před koncem základní části je od čtvrté Ostravy dělí propastných devět bodů.

Ovšem s Baníkem předvedlo PAMAKO na podzim víc než důstojný výkon, když doma padlo až po přestřelce 6:8. Baník naopak ztrácí jen tři body na druhé Brno a potřebuje odrazit nápor páté Jihlavy, která má stejně bodů.

Rytíři Plzeň – Most, úterý 20.00

Přímý souboj o postup do play-off se v úterý uskuteční na západě Čech. Pátí Rytíři ztrácejí na čtvrtý Most pět bodů, takže pokud Severočeši zvítězí, bude už dvě kola před koncem jasno, která čtyři mužstva západní skupiny proniknou do čtvrtfinále.

Výsledek podzimního utkání s Plzní z nich dělá favority, vyhráli přesvědčivě 13:3, jenže Plzeň zakončila podzim výhrami nad Predátory i Hanspaulkou a na své výkony hodlá na jaře navázat.

Partyzan Příbram – Predátoři Praha, úterý 20.00

Stejně bodů nasbíraly na podzim Partyzan Příbram a Predátoři, jak se nově jmenuje výběr Pražské klubové fotbalové ligy. Vítěz poslední bitvy osmého kola Superligy malého fotbalu se výrazně přiblíží postupu do play-off z nejlepší výchozí pozice, tedy první příčky tabulky západní skupiny.

Podzimní střet rozhodla jediná branka, Pražané doma podlehli Příbrami 2:3. Oba celky nastřílely v sedmi dosavadních kolech třicet gólů, Příbram jich obdržela šestnáct, její protivník o čtyři méně.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.