Spojte se s námi

Fotbal

Janov vs AS Řím: Preview a tipy na sázení

I ve čtvrtek pokračuje vložené šesté kolo Serie A. Janov na své půdě přivítá favorita z hlavního města, co od souboje nováčka s AS Řím Josého Mourinha očekávat a na co si vsadit?

Publikováno

dne

I ve čtvrtek pokračuje vložené šesté kolo Serie A. Janov na své půdě přivítá favorita z hlavního města, co od souboje nováčka s AS Řím Josého Mourinha očekávat a na co si vsadit?

Janov do sezóny coby nováček vstoupil zvláštně, zatím obírá o body pouze favority. Lazio Řím porazil, s Neapolí remizoval, se čtyřmi body je však jen těsně nad pásmem sestupu. Konkrétně jeden bod.

AS Řím též nemá co slavit, jediná výhra z pěti kol je vykřičník, malým pozitivem je alespoň triumf v prvním kole Evropské ligy. Svěřenci Josého Mourinha jsou ale na 14. místě, tři body ztrácí na první sedmičku.

Klíčové postavy Janova

Domácí táhne posila z Argentiny Mateo Retegui, letos je na bilanci 4+1, loni z hrotu nasázel 12 branek. Více se čeká od islandského křídelníka Alberta Gudmundssona, z křídla jednou udeřil i asistoval.

Klíčové postavy AS

V kádru hostí se s týmem sehrává posila Romelu Lukaku, belgický tank je nyní na třech vstřelených gólech. Střední záložník Bryan Cristante je členem širšího kádru italské reprezentace, chlubí se bilancí 1+3.

Tip na sázení

Janov se po postupu ze Serie B trápí v útoku, více než jednou udeřil v jediném z pěti kol. Čtyři zásahy znamenají pátou nejhorší ofenzivu ligy, doma navíc ve dvou kolech jediný získaný bod.

Naopak AS je na poměry Mourinha překvapivě ofenzivní. 12 zásahů a průměr 2,4 na kolo je třetí nejlepší bilance v soutěži, kupříkladu Empoli Římané nasázeli sedmičku. Minimálně jednou skórovali v minulých 15 utkáních.

S ohledem na zlepšující se formu Lukakua, slušně fungující útok AS a naopak vzhledem k trápící se ofenzivě Janova i špatné domácí formě lze predikovat, že Římané zvítězí a začnou tabulkou stoupat.

Tip na sázení l Výhra AS Řím

Bonus
Bonus ke vkladu až
Bonus za registraci350 Kč
Bonus za vklad až3000 Kč
Bonus za registraci300 Kč
Bonus za vklad až50000 Kč
Bonus za registraci300 Kč
Bonus za vklad až10000 Kč
Bonus za registraci900 Kč
Bonus za vklad až6000 Kč
Bonus za registraci200 Kč
Bonus za vklad až2000 Kč
Bonus za registraci300 Kč
Bonus za vklad až25000 Kč
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Zdroj: Serie A

Reklama

Oblíbené