Jako jediní nedodrželi rozestupy při oslavě! Jsme vášniví fotbalisté, ne roboti, vzkázal střelec Herthy

Když se oficiálně schválil restart Bundesligy, bylo také jasně uvedeno, co hráči mohou a nemohou dělat, respektive jaké pokyny či doporučení by měli dodržovat. Jedním z nich bylo dodržování rozestupů při gólových oslavách, což je poněkud nezvyklé. Toto doporučení však doporučil jeden jediný tým a trest jej za to nečeká.

Embed from Getty Images

Vedad Ibiševič sice v této sezoně již začal docela vypadávat ze základní sestavy Herthy Berlín, na kvalitách ale přesto nic neztratil. I ve svých 35 letech dokázal v sobotu proti Hoffenheimu odehrát skvělý zápas, v němž se jako správný kapitán a střelec také gólově prosadil.

Hertha dokázala Kadeřábkův celek rozdrtit 3:0, a to navíc venku. Darida sice nehrál, zato Kadeřábek musel hořkou porážku snášet přímo na hřišti. Berlínský celek navíc není v této sezoně v nijak dobré formě, navíc měl problémy ve vedení mužstva, chaos způsobil především legendární Jürgen Klinsmann, který jak nečekaně a rychle byl oznámen jako trenér, tak stejně rychle a nečekaně skončil.

Nelze se tak příliš divit, že celek z německé metropole nedokázal udržet emoce úplně na uzdě a nedodržel při oslavách doporučené rozestupy. Když Ibiševič zvyšoval na 2:0, tak se zkrátka emocím ubránit nedalo. „Dlouho se čekalo, až budeme moci hrát. Pak skórujete. Pro takové momenty prostě žijete, nešlo udržet emoce pod kontrolou. Omlouvám se za to, ale jsme vášniví fotbalisté, ne roboti,“ nechal se slyšet bosenský střelec.

Ibiševič pak pochválil skvělý výkon Herthy. „Přestávka mi pomohla. Pod novým trenérem jsme se neustále fyzicky i kondičně udržovali. Celý tým pak v zápase pracoval skvěle, takže je výhra zasloužená. Jsem rád, že jsem skóroval, snažím se užívat si každý zápas,“ zakončil své vyjádření.

Vedení německé ligy pak jasně uvedlo, že berlínský celek nijak za tento prohřešek trestat nebude. Toto rozhodnutí padlo na základě toho, že dodržování rozestupů je pouze doporučení, nikoliv nařízení.

 

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Náčelník odstoupil! Jak očistit český fotbal? Změnit prostředí, dosadit důvěryhodné tváře

Český fotbal se už několik zmítá ve velmi nelichotivé situaci. Do pátku se zdálo, že se jedná o situaci bezvýchodnou, teď to ale vypadá, že vyšlo světlo na konci tunelu. I přes uvalení vazby a důkladné prošetřování však stále nemusí být vyhráno. Roman Berbr stejně nikdy nebyl nejvyšším představitelem českého fotbalu. Vyhovovala mu situace ze zákulisí, kde "potají" tahal za své loutky, jak potřeboval. To se ale musí úplně změnit.

Berbrova cesta k moci – díl 1. Odkaz kariérního komunisty

Nechal si říkat Náčelník, Taťka, klaněli se mu lidé mnohem vzdělanější, chytřejší, kteří ve fotbale dosáhli na vysoké mety a proslavili ho po celém světě. Čím si Roman Berbr, osoba nepříliš vyspělého intelektu, sociálních vazeb, která neměla skutečné kamarády, takové výsadní postavení vydobyla?

Pro PSG nadešel čas pomsty, Manchester United zavítá do Paříže: Preview a tipy na sázení

Po velkých problémech během září se PSG konečně dalo dohromady a již roztočilo svá kola na plné obrátky. Teď už by je koronavirus zaskočit neměl, přišel tedy čas se konečně pomstít za ostudnou porážku s Manchesterem United v Lize mistrů.