Reklama

Jaké reakce vzbudil přestup Alexe Krále? Blahopřál mu i bývalý velvyslanec!

Hektické dny pro fotbalový svět! Bláznivé, ale senzační, přestupové období nabídlo několik neuvěřitelných transferů a v posledním přestupním dni (pro anglickou Premier League) se dočkali i Kladiváři! Enkláva českých hráčů se rozroste o dalšího člena! Ze Spartaku Moskva přichází Alex Král, jak na to reagují noví spoluhráči a veřejnost?

Alex Král byl s přestupem do West Hamu spojován především v jarních měsících a fanoušci Kladivářů po jeho přestupu doslova volali. Poté však přišlo Euro a tam se středopolaři z ruského Spartaku příliš nedařilo.

Médii dokonce proběhly zprávy, že Hammers o Krále ztratili zájem. Následně v přestupním období následoval dlouhý klid. West Ham působil velice neaktivně a jeho fanoušci dávali vše za vinu neoblíbeným majitelům.

Jenže West Ham během posledního přestupového týdne zkompletoval přestup Kurta Zoumy (z Chelsea) a nakonec dokonal přestupy dvou hráčů z ruské ligy! Prvním je nadějný Chorvat Nikola Vlašič (z CSKA Moskva) a na poslední chvíli se snového přestupu dočkal i Alex Král (ze Spartaku Moskva).

Reakce veřejnosti i spoluhráčů

K celé situaci se vyjádřil i bývalý český velvyslanec ve Velké Británie Libor Sečka (velký fanoušek WHU). Anglickým fanouškům vysvětlil překlad slova král a následně napsal: “Království West Hamu bude silnější. Hodně štěstí Alexi.”

Jedna z nejoblíbenějších reakcí na celém Twitteru je ta Tomáše Součka! “Sportovní agent Tomáš Souček pokračuje. Vítej v našem klubu Alexi.” Český reprezentační kapitán sice vtipkoval, ale dozajista má na přestupu velký podíl.

Pod tweet Součka se přidal i Vladimír Coufal. “Jenom ty…vážně?” Za přestup kudrnatého středopolaře asi také lobboval.

Na svém twitterovém profilu se však 29letý krajní obránce vtipkování vyhnul a Alexe Krále přivítal společnou fotografií.

Přestupu si všímá i miláček fanoušků Hammers Declan Rice, který napsal: “Czech Mates přebírají velení!”

K uvítacímu videu pro West Ham se vyjádřil i bývalý zaměstnavatel Spartak Moskva, který do Londýna vzkázal. “Starejte se o něj dobře, prosím”

Zdroje: Tomáš Souček, Vladimír Coufal, Libor Sečka

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Poznámka: Alex Král je ve WHU na hostování s opcí, nejde tedy zatím o definitivní přestup.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené