Reklama

Jaké reakce vyvolává konečná nominace Ondřeje Kúdely k utkání s Walesem?

Ondřej Kúdela svými kvalitami aktuálně převyšuje všechny české střední obránce. A kvalitu v důležitém zápase s Walesem budeme potřebovat. Jaké reakce na konečnou nominaci slávistického stopera zaznívají napříč internetem?

Zdroj: SK Slavia Praha

Po sportovní stránce se jedná určitě o skvělé rozhodnutí! Co to ovšem způsobí na Britských ostrovech za šrumec? To je věc druhá.

Doufejme, že britská média této události nepřidělí příliš velkou pozornost a také věřme, že se do Walesu nevydají radikální fanoušci Rangers FC.

Jméno Kúdely je před zápasem s Walesem skloňováno ve všech pádech. Slavia ho z bezpečnostních důvodů nechtěla k důležitému kvalifikačnímu zápasu uvolnit, ale Jaroslav Tvrdík nakonec povolil.

Jeho nominaci si měli vyžádat samotní hráči uvnitř týmu, což dokazuje jenom to, jak silný charakter si náš tým vybudoval.

Čerstvě 34letý střední obránce pravděpodobně vyběhne na Cardiff City Stadium v základní jedenáctce. Jaké reakce na jeho nominaci zaznívají českým i zahraničním internetem?

Reakce na nominaci Ondřeje Kúdely

“Jsme rádi, že došlo k dohodě mezi Slavií a FAČR a je tady s námi i Ondřej Kúdela,” řekl na předzápasové tiskovce Jaroslav Šilhavý.

“Ohledně Ondřeje Kúdely nebudeme specifikovat žádná bezpečnostní opatření, postupovali jsme ve vzájemné shodě a Ondra je připraven k zápasu,” vyjádřil se tiskový mluvčí reprezentace Petr Šedivý.

Ještě před zveřejněním oficiálních informací zatweetoval s nádechem typického českého humoru miláček fotbalových fanoušků Neobjektivní Novinář.

“Všichni v reprezentaci stojíme za Ondrou a jsme moc rádi, že s námi ve Walesu může být. Je důležitou součástí týmu. Ostatní věci, co se staly, nemohu komentovat,” podělil se o své dojmy Kladivář Coufal.

Jeho vyjádření na sociálních sítích hojně kvitují fanoušci pražské Slavie. Naopak na Twitteru Sky Sports pravý obránce West Hamu a české reprezentace sklízí převážně kritiku.

“Žádné překvapení, hraje za West Ham,” napsal k tweetu fanoušek Chelsea. “Rasisti podporují rasisty, od této země se nic jiného nedá očekávat,” zní další z komentářů.

Ale našli se též fanoušci West Hamu, kteří se opřeli do Sky Sports kvůli zavádějícímu nadpisu. “Dobrá práce, překrucujete to, co řekl, a vytváříte zavádějící nadpis,” napsal jeden z fanoušků Kladivářů.

Tento tweet měl vůbec nejvíce lajků, podpořil ho také další z fanoušků West Hamu, který byl pojmenovaný jako SeňorSoucek.

Zdroje: Twitter – Sky Sports, Neobjektivní novinář, Česká fotbalová reprezentace

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. To se vymýšlej ptákoviny. Mne jako vyhlášeného fotbalové odborníka spíš zajímá ” Jaké reakce vyvolá konečná nominace …….” u samotného Zimy. (Jenom?) svaz si s ním vytřel pr…!

  2. Já doufám, že dá Kúdela gol. Klidně i z penalty a pak se těm anglickým blbům vysměje do kamer.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené