Reklama

Jaké jsou reakce veřejnosti na nové dresy fotbalové reprezentace České republiky?

Fotbalová reprezentace České republiky představila na sociálních sítích nové venkovní dresy se kterými se představí na blížícím se EURU, ale také v kvalifikaci na MS 2022. Jak na nové venkovní dresy reaguje veřejnost?

Zdroj: West Ham United

Nové dresy od globální sportovní značky Puma mají bílou barvu a jsou pojaty velice jednoduše. Mezi veřejností se ozývají jak pozitivní hlasy, tak samozřejmě i ty kritické, které jdou více slyšet.

K novým dresům podal své vyjádření i předseda Fotbalové asociace ČR Martin Malík.

“Červené dresy mají u hráčů i fanoušků úspěch. Věřím, že stejně pozitivní reakce vyvolá i bílá varianta. Po odložení mistrovství Evropy jsme s Pumou řešili různé varianty a detaily, jak by dresy pro zápasy na hřištích soupeřů měly vypadat. Výsledek se mi líbí a těším se, až v nich reprezentace vyběhne k zápasům na EURO.”

Reakce veřejnosti na nové dresy reprezentace

“Jako tréninkový triko dobrý…,” stojí v jednom z nejoblíbenějších komentářů na sociální síti Instagram.

“Připadá mi to dost hrozné. Ústřední je logo Puma, Czech republic naprosto nechápu (která další repre má název svého státu ne ve svém jazyce, ale anglicky?), a mikro znak. Jako triko na lítačku dobré, ale repre dres, hm…”

“Jsem rád za bílou, ale na zápasové dresy jsou málo výrazné. Moc malé logo a nápis… Vypadají jako předzápasové, ale snad budou úspěšné…”

“Lepší jak lípa, ale na tenhle design moc nejsem. Navíc mi to dost připomíná spíš nějaké polské dresy.”

Fanoušci si také všimli, že firma Puma s kreativitou velmi šetřila. Protože velice podobný design navrhla pro několik reprezentací, které sponzoruje. Podívejte se třeba na ty italské. Kromě Itálie bude mít podobné dresy také Švýcarsko.

Rakušané mají též velice podobný design pouze v černé barvě. Doufejme, že nové venkovní dresy budou pro naši reprezentaci úspěšné.

Zdroje: FAČR, Instagram – Česká fotbalová reprezentace, Twitter – Luděk Mádl, Squawka News

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Jako triko nošené na srazu repre v arealu hotelu dobré jako národní dres nic moc spiše nic. Ještě když další 3 týmy mají z 90% velmi podobné!

  2. Určitě lepší než to žluté cosi. Není to bůhvíco, ale perfektní dres neexistuje a lidí budou stále nadávat.

  3. V dnešní době peníze určují všechno. Puma platí tak rozhoduje. Škoda že se vytratilo vlastenectví. Naše reprezentace hrála celá bílá nebo červeno – bílá se lvíčkem na prsou. Hodně se toho změnilo. Slavia na hřišti soupeře může nastoupit sešívaná ale je černá. Sparta to samé. Může nastoupit v rudých dresech a má žluté.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené