Reklama

Jaké jsou reakce na Šilhavého výběr hráčů na EURO?

Reprezentace České republiky se přidala k dalším týmům a oznámila svoji soupisku pro evropský šampionát. Na Twitteru nominaci odprezentoval samotný trenér Jaroslav Šilhavý. Jak na nominaci reaguje veřejnost a jak se líbí Vám?

Zdroj: West Ham United

V nominaci není žádné výrazné překvapení. Kapitánem bude Vladimír Darida, který má zároveň ze současného výběru nejvíce odehraných zápasů. Pokud by na hřišti nebyl on, zastoupil by ho Tomáš Souček, který už tým vedl jako kapitán v březnu proti Belgii.

Nejmladším hráčem celé nominace bude 18letý Adam Hložek. Naopak nejstarším členem kádru bude 32letý gólman Tomáš Vaclík.

Trenér Jaroslav Šilhavý okomentoval nominaci následovně: “Poskládali jsme tým podle našeho nejlepšího svědomí. Bohužel, soupiska není nafukovací a na turnaj nemůžou všichni. Za tímto týmem si stojíme a těmto hráčům věříme. Jsem přesvědčený, že jsme dali dohromady zajímavé mužstvo, které může na EURO dojít co nejdál.”

Ohlasy mezi veřejností

S nominací mohou být víceméně všichni spokojeni. Jediný problém, kterého si fanoušci všímají, je post středních obránců. Jenže Šilhavý nemá kde brát, tento post v požadované kvalitě je bohužel nedostatkové zboží.

“Těším se na stoperskou dvojici Čelůstka-Brabec. To bude zeď,” napsal sarkasticky jeden fanoušek.

“Tak doufám, že se jim bude dařit lépe než těm našim krasobruslařům, co se snaží napodobovat hru s názvem hokej,” rýpl si do hokejových nezdarů další z fanoušků.

“Ti stopeři mě děsí… ale koho jiného?” uvědomují si někteří nedostatek kvality na zmíněném postu.

Zdroje: Česká fotbalová reprezentace, Karel Häring

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Doufám, že bude moci hrát Kúdela. Dal bych k němu ještě Zimu. Čelůstka a Brabec = průchoďák.

 2. Volil bych dva klasické pravonohé stopery, ZIMA-KALAS a dva klasické levonohé stopery, Stronati-Jemelka – ještě tady je universální Holeš. Krajní obránci jsou jasní zprava,Coufal a zleva, Bořil.
  K nim oboustranní Kadeřábek a Matějů ( popřípadě M.Frýdek )…

 3. Toho Jemelku bych vzal i se Stronatim dřív než Brabce a Čelůstku.Jemelka je bojovník k pohledání a nikomu neuhne a takový tam potřebujem.Hrozím se toho,jak dává pomalý Čelůstka sprinty s rychlými útočníky a jeho malé domu budou stát Šilhavého spoustu vlasů a nás body.

  • Stronati i Jemelka na naší soutěž ok, ale nikdo je nevyzkoušel na mezinárodní scéně, kde je ta úrověn i rychlost jaksi mnohem vyšší.

 4. Přesně… hlavně ne Čelůstka…je hroznej a ještě horši je jeho upravování copánku a hrozná práce nohama+rychlost…nechci nikoho urážet,ale snad nejschůdnější bude Kalas+Zima… třeba osvobodí kudelku 😁😁😁a snad se nám podaří líp začátek než v hokeji…je třeba přát hodně štěstí,bedeme ho potřebovat…

  • Sice nevím, jak souvisí nějakej copánek s fotbalovým umem, ale pravda je, že je Čelůstka spíš odkopávač se špatnou přihrávkou. Na druhou stranu je furt zdaleka nejzušenější, než ostatní. Což samo o sobě nakonec nemusí nioc znamenat, anebo naopak to může rozhodnout.

 5. Šilhavý kašle na názory čtenářů,které jsou jen výkřikem do tmy.Nechápu však jeho myšlení,jak může nominovat do brány Koubka a snad i Vaclíka,kteří celou sezónu proseděli na lavičce.O Čelůstkovi z Brabcem snad ani nemá cenu diskutovat.Celý fotbalový národ vidí,jaká jsou to nemehla!Já to vidím tak,že na Šilhavého tlačí agenti a kluby,aby se mohli zbavit těchto nekopů za slušné peníze a určitě kápne něco i Šilhavému.

 6. Naprostá pravda co tambude dělat Čelustka? Ve Spartě se ukazuje jak je pomalí, bez rozehrávky. Jenom už zabírá místo.

 7. Jako ok Dočkal je pomalej, ale je to nejlepší nahrávač ligy a nejlepší kreativní záložník ligy. V tomhle ohledu tu nikdo lepší neběhá. A protože hrát nebude, moc by mě zajímalo, od koho si Šilhavý slibuje, že tohle bude hrát? Darida? Ten kluk by nedal pass ani kdyby byl na hřišti sám. A nikdo další už tam není. Obrovská nominační chyba, která se nám vymstí. Hložek je nominv anej jako záložník. Jako fakt? Takže zjevně s ním trenér do útoku nepočítá. Dalkší chyba. Dokážu si představit Hložka s Schickem jako útočnou dvojici docela živě atvrdím, že by to byla nečekaná pecka. Jenže budeme hrát připosraně na jednoho útočníka, takže se tam bude Schick plácat sám bez podpory tak dlouho, než ho vystřídá trenér ultrakopytem jménem Krmenčík. Tohle naše dobrodružství skončí megapropadákem a ostudou jak prase. A upřímně, já si to vychutnám. Komu není rady, tomu není pomoci. Mimochodem viděli jste Zbořila a Coufala někdo v repre aspon jednou zahrát? Jak nehrajou za klub, jsou poloviční.

  • Souhlas, že by to rozhodně chtělo hrát na dva útočníky, k Schickovi tam dávat Hložka nebo Vydru. Taky noc nechápu nominaci stoperů, kteří nemají formu. Na stoperu by v té nouzi byl určitě lepší někdo z defenzivních záložníků (Souček, Král, Holeš).

 8. Už to tu bylo řečeno. Darida z 10 přihrávek dá 9 zpět. Kdo tomu Schickovi nahraje? Panenka byl taky pomalejší, ale bez takových hráčů se neobejdeš. Proto měl být nominován Dočkal. A co tam budou dělat nominovaní stopeři kteří nemají vůbec formu? Pokud se pamatuji tak se říkalo že hrát budou jen hráči pravidelně hrající soutěže a v dobré formě. Několik nominovaných hráčů ani pravidelně nehraje ani nemá formu. Pořád se opakuje stejná chyba.
  Bohužel pro náš fotbal.

 9. Nezajímají mne konkrétní jména, ale jen jména jejich agentů. Má tam Paska převahu? Ano? Pak je vše jasné. Dělat rozdíly mezi Čelůstkou nebo Brabce, nebo, nedej Bože, Kalasem je bezpředmětné. Nechci dělat advokáta Plivníkovi, ale 30 min.by tam, jako jediný kreativní fotbalista, měl být!

 10. Takový výběr jsme dlouho neměli. Můžeme se těšit na krásné Čelůstkovo odkopy-pokud se trefí, Daridovy nahrávky- většinou už soupeřům, prostě myslím si,že moc neutratíme za dlouhý pobyt v Anglii. možná že i zbyde něco pro Peltu a Berbra, pokud zvolí Poborského. Bude asi lepší se koukat z okna na přírodu.Amen

 11. Dal bych,tam Kalase a Kadeřábka,kterej to na stoperu taky umí.Dopředu Hložka a Schicka.A Krmenčíka,bych hnal svinským krokem.Hložek není lakomec a Schickovi by to uměl dávat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené