Reklama

Jaké jsou reakce na jinou totožnost Guélora Kangy?

Afrika řeší skandál ohledně bývalého středopolaře pražské Sparty. Guélor Kanga nemá být tím, za koho se vydává, a Gabonu hrozí velký průšvih. Jaké jsou reakce českých fanoušků?

Zdroj: AC Sparta Praha

Záložník v současné době hraje v Srbsku za Crvenou Zvezdu Bělehrad, kde z tohoto odhalení nebudou nadšeni.

Kanga má pravděpodobně ve skutečnosti jiné jméno, pochází z jiné země a hlavně je o 5 let starší! Mimochodem v letošní sezóně dal za bělehradský celek 6 gólů a na 9 přihrál.

Pravé jméno Kangy má být Kiaku-Kiaku Kianga, nemá pocházet z Gabonu, který reprezentuje, ale z DR Kongo. Právě proto možná do svého jména často vkládal třetí pověstné “Kaku”.

Na českém Twitteru si zajímavé kauzy bývalého sparťanského hráče všímá spousta uživatelů a fanoušků. Jaké jsou jejich reakce?

Reakce na totožnost Guélora Kangy

“No a skoro v důchodu si vodil celou ligu. Když chtěl.”

“Však měl nejlepší fyzické testy ve Spartě.”

“Před třemi lety jsme na zápas, který se hrál 1. září (jeho údajné narozeniny) přišli s gabonskou vlajkou a nápisem ve francouzštině Vše nejlepší k narozeninám! A koukám, narozeniny má jindy a Gabonec to taky není…”

“Pakliže je těch 5 let navíc pravda, o to větší uznání si zaslouží jeho jednak tělesná schránka a rovněž fyzická. O to víc teď u mě třeba klesl Dočkal…”

Zdroje: Transfermarkt, Twitter – African Sports Today, Neobjektivní Novinář, Jiří Hošek

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Českým fandům to může být,a také je,jedno.Už českou ligu nehraje a je to problém jeho osobní.To ani v CZ Bělehrad nemusí zajímat.Zajímat to může Gabon a DR Kongo.Znovu se přesvědčujeme,že se Afričanům nedá věřit.Ve Spartě s ním byl problém v kabině.On nechodil s ostatními chlastat.Vodil si ligové hráče po trávníku,jak se mu zachtělo.Pokud je mu o 5 let víc,tak tím spíše si zaslouží ocenění svých stávajících především fyzických schopností.O fotbalových přednostech se nedá pochybovat.

  2. Je to umění nechat si odejít zadarmo suverénně nejlepšího hráče týmu. Rosický nemá na to dělat manažera. Těch kiksů bylo víc. Ale určitě na tom měl podíl i Kotal, kterej se zbavil nenápadně všech černochů v týmu. Rasista.

    • Kotal neni rasista,pročernej rasista jsi jen ty. Kde je černoch je problém,proto se všech smraďochů Sparta zbavila.

    • Tak jestli je ze Sparty v hajzlu, tak je vlastně zase ve Spartě, protože ta je v tom hajzlu taky … 🙂

  3. A co dělali naše tajné služby, že tu měli v republice černocha na černo. A mediálně známého :-)). Pan Koudelka by měl být general

  4. Hlavné to byl české lize jeden nejlepších hráčú.ve sparté si odvedl svoje.a že ho Rosický vyměnil za Dočkala.to komentovat nebudu.vidite kolik dával gólů Kanga a kolik dává DOČKAL.

  5. Já bych to až tak neřešil. Umí aspoň kopnout do balonu a žíví se tím. Horší jsou ty statisíce inostranců co nám tady běhají po Evropě, nikdo neví odkud přišli, jak se jmenují a kolik jim je vlastně let a jediné co je jisté že neumějí nic kromě parazitování na evropské společnosti ovšem nejlépe bez dodržování evropských zákonů. Takže Kanga je vlastně velký pracant.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Nenápadné hvězdy! Koho sledovat na Euru?

Do začátku Eura zbývá měsíc. 11. června turnaj otevře utkání Turecka s Itálií, Češi se poprvé představí tři dny nato. Jaké hráče se vyplatí na evropském šampionátu sledovat, přestože se o nich tolik nemluví.

Není pro Adama Hložka čas na přestup? Sparta mu začíná být malá

Adam Hložek je, co se fotbalových schopností týče, nepochybně největší český talent od dob Tomáše Rosického. Ve Fortuna lize už kroutí třetí sezónu, je mu přitom stále teprve 18 let.

Plzeň chce být na přestupovém trhu aktivní! Zájem má o tři záložníky, brankáře a mladého stopera Karviné

Plzeňská Viktoria nechce být pozadu, a tak již jedná o posilách na ročník 2021/22. V současné době se v klubu hojně spekulují jména tří záložníků, brankáře a stopera. O kom je řeč?