Spojte se s námi


Fotbal

Jaké jsou reakce na jinou totožnost Guélora Kangy?

Afrika řeší skandál ohledně bývalého středopolaře pražské Sparty. Guélor Kanga nemá být tím, za koho se vydává, a Gabonu hrozí velký průšvih. Jaké jsou reakce českých fanoušků?

Publikováno

dne

Afrika řeší skandál ohledně bývalého středopolaře pražské Sparty. Guélor Kanga nemá být tím, za koho se vydává, a Gabonu hrozí velký průšvih. Jaké jsou reakce českých fanoušků?

Zdroj: AC Sparta Praha

Záložník v současné době hraje v Srbsku za Crvenou Zvezdu Bělehrad, kde z tohoto odhalení nebudou nadšeni.

Kanga má pravděpodobně ve skutečnosti jiné jméno, pochází z jiné země a hlavně je o 5 let starší! Mimochodem v letošní sezóně dal za bělehradský celek 6 gólů a na 9 přihrál.

Pravé jméno Kangy má být Kiaku-Kiaku Kianga, nemá pocházet z Gabonu, který reprezentuje, ale z DR Kongo. Právě proto možná do svého jména často vkládal třetí pověstné „Kaku“.

Na českém Twitteru si zajímavé kauzy bývalého sparťanského hráče všímá spousta uživatelů a fanoušků. Jaké jsou jejich reakce?

Reakce na totožnost Guélora Kangy

„No a skoro v důchodu si vodil celou ligu. Když chtěl.“

„Však měl nejlepší fyzické testy ve Spartě.“

„Před třemi lety jsme na zápas, který se hrál 1. září (jeho údajné narozeniny) přišli s gabonskou vlajkou a nápisem ve francouzštině Vše nejlepší k narozeninám! A koukám, narozeniny má jindy a Gabonec to taky není…“

„Pakliže je těch 5 let navíc pravda, o to větší uznání si zaslouží jeho jednak tělesná schránka a rovněž fyzická. O to víc teď u mě třeba klesl Dočkal…“

Zdroje: Transfermarkt, Twitter – African Sports Today, Neobjektivní Novinář, Jiří Hošek

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.