Spojte se s námi


Fotbal

Jaká je budoucnost hvězd PSG? Prodloužení Messiho není na pořadu dne, vyloučený není ani odchod Neymara, o kterého je zájem v Anglii

Francouzský tým PSG opět nezíská titul v Lize mistrů. Jeden z nejbohatších týmů světa i přes hvězdný útok stále naráží na složení svého týmu a je možné, že nastane obměna kádru. V týmu dost možná skončí i někteří dosud nepostradatelní hráči.

Publikováno

dne

Francouzský celek PSG opět nezíská titul v Lize mistrů. Jeden z nejbohatších týmů světa i přes hvězdný útok stále naráží na složení svého týmu a je možné, že nastane obměna kádru. V týmu dost možná skončí i někteří dosud nepostradatelní hráči.

Již dlouhé měsíce se řeší prodloužení smlouvy Lionela Messiho a dle webu Mirror se cesty francouzského klubu a slavného Argentince rozejdou.

Vážným zájemcem má být Barcelona, avšak ta má stále finanční potíže a jeden z nejlepších fotbalistů historie by tak musel uskromnit své požadavky.

Ovšem nemusel by být jediným z útočného trojlístku, který v zimě Paříž opustí. Zájem je totiž jak o Kyliana Mbappého, tak Neymara, kterým se zřejmě nelíbí směřování jejich klubu.

Mbappé podepsal v PSG nový kontrakt na dva roky s tím, že mnozí nechápali, jak mohl klub udělit jednomu hráči takové podmínky. Avšak pokud ho chtěli udržet, museli mu nasypat nějaké to euro.

Mbappé aktuálně na přestup netlačí a PSG rozhodně není nakloněno jeho odchodu, ale dost možná vyslyší možné nabídky pro to, aby hráč neodešel následující rok zdarma.

Ostatně v létě to už tak vypadalo a mnozí věřili tomu, že posílí zdarma Real Madrid. A právě tento královský klub má být stále vytrvalým zájemcem.

A co Neymar? Brazilec nevydrží zdravý a každou sezonu určitou část stráví na marodce. Ve svých jednatřiceti letech navíc není perspektivní a výrazně zatěžuje rozpočet klubu.

Majitel Chelsea Todd Boehly situaci okolo slavného fotbalisty sonduje a dle posledních informací není z Premier League sám. Vše ale bude zřejmě záležet na Messim.

Pokud odejde, klub dost možná nebude svolný pouštět dalšího hráče, kvůli kterému mnozí PSG fandí. Pokud by odešli oba dva, byla by ale konečně příležitost na zdravou obměnu kádru, která je poměrně nutná.

Zdroj: Mirror

Reklama

Oblíbené