Jak trenér Trpišovský zhodnotil ztrátu v Teplicích?

Slavia si ze Stínadel odvezla pouze bod za remízu 1:1. Její náskok na druhou Spartu se tak ztenčil o dva body. Jak zápas viděl trenér Jindřich Trpišovský?

Zdroj: SK Slavia Praha

Při pohledu na terén, na kterém se samotné utkání hrálo, člověk tušil předem, že zápas příliš fotbalové nádhery nenabídne a snad by ani nevěřil, že tým, který na tomto nastoupí, bude hned za pár dní hrát na luxusním pažitu King Power Stadium.

Pokud Brendan Rodgers bude chtít analyzovat před odvetným duelem hru Slavie, tak se asi bude divit, na čem se hraje česká liga a svojí kritiku trávníku v Edenu možná vezme zpátky.

Slavia po brance Oscara po poločase vedla 1:0, ale v průběhu druhé půle vedení ztratila a vstřelit gól již nedokázala.

Dalším faktem, který sešívané může mrzet i do odvetného zápasu Evropské ligy, jsou zranění Lingra, jenž byl chvíli i v bezvědomí, a Baha. První jmenovaný však na Instagram vyvěsil fanouškům zprávu, že věří v to, že bude na Leicester připravený.

“Ten zápas neměl moc fotbalové parametry, takže po poločase jsem byl výsledkově spokojen, ale celkově byl ten fotbal hrozný,” zhodnotil první půli trenér sešívaných.

“Teplice bojovaly, hrály velice důrazně, velice zodpovědně a díky tomu vyválčily bod,” zdůvodnil Trpišovský úspěch domácího celku.

Slavia, jíž se po 20. ligovém kole její náskok ztenčil o 2 body, zůstává i nadále na prvním místě se slušným polštářem 8 bodů.

Zdroje: O2 TV Sport, Instagram – ondylingr