Reklama

Jak slávisté hodnotí los Ligy mistrů? Očekávají, že narazí na maďarského mistra!

Los Slavii přidělil vítěze dvojzápasu Ferencváros vs. Žalgiris Vilnius. Slávisté tak vědí, že je čeká cesta do Maďarska nebo Litvy. Většina však věří v postup maďarského mistra. K důležitému zápasu 3. předkola Ligy mistrů se pro klubovou TV postupně vyjádřili asistent trenéra Jaroslav Köstl, útočník Jan Kuchta a Ondřej Lingr. Na Twitteru trochu nešťastně i místopředseda klubu Tomáš Syrovátka.

Jaroslav Köstl sledoval los v autě při cestě na trénink. Mluvil o tom, že je hodně zvědavý na to, co přinese souboj mezi maďarským a litevským mistrem. Rozhodně se nedá pochybovat o tom, že spolu se slávistickým realizačním týmem podrobí své potencionální soupeře maximální analýze.

Slávisté dlouhodobě dokáží své soupeře v pohárové Evropě dobře načíst a následně to uplatnit i v praxi. Snad tomu nebude jinak i ve 3. předkole Ligy mistrů, i když proti Slavii hraje bídná letní příprava.

Poněkud nešťastně na los reagoval místopředseda klubu Tomáš Syrovátka, který už předem poukazoval na střet s Ferencvárosem, za což sklidil na Twitteru kritiku.

Fanoušci příspěvek nenechali bez povšimnutí a poukázali na to, že to není příliš hezké gesto vůči Žalgirisu. Syrovátka se za své jednání následně omlouval.

Los a komentáře slávistů

“Víc toho vím o Ferencvárosi. Sledoval jsem jejich cestu Ligou mistrů (loňskou), kam postoupili přes 3 předkola. Vyřadili fakt skvělé týmy, ať to byl Celtic, Dinamo Záhřeb nebo Molde. Před sezónou vyměnili trenéra, přišel tam trenér, co dřív trénoval i Dortmund, takže určitá kvalita tam bude i na trenérské lavici. Je to tým, který se opírá o skvělé hráče nahoře,” rozpovídal se o Ferencvárosi asistent trenéra Jaroslav Köstl

“Nebude to nic jednoduchého. Uvidíme kdo z nich to nakonec bude, spíš věřím Ferencvárosi, protože ten tým má alespoň na papíře silnější a pro naše fanoušky by to bylo skvělé. Jestli to vnímám dobře, tak v Maďarsku je povolená plná kapacita stadionu,” řekl klíčový muž sešívaného realizačního týmu.

“Ferencváros vyhrál 3x po sobě maďarskou ligu. Mají tam samé reprezentanty, jak z Maďarska, tak i ze Slovenska třeba Róbert Mak. Nebude to nic jednoduchého. Maďaři mají skvělé fanoušky a já bych si raději vybral litevského soupeře,” řekl ofenzivně laděný záložník Ondřej Lingr.

Zdroje: SK Slavia Praha, Tomáš Syrovátka

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Syrovátka jen opět potvrdil co je to za č…. !! Namyšlené arogantní anální šidítko soudruha Tvrdíka – prostě č…. hrající si na mistra světa !!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené