Jak přivést Mbappého do Realu Madrid? Klub chystá zajímavý trik!

Real Madrid se již dlouhou dobu snaží přilákat hvězdného útočníka do svých řad. Nyní vymyslel zajímavý trik, jak Mbappého myšlenky (a pro Real ideálně i nohy) přitáhnout do Španělska!

Embed from Getty Images

Pokud jste to doteď nevěděli, francouzský rychlík s šikovnýma nohama má ještě i mladšího bratra Ethana. Třináctiletý fotbalista je taktéž momentálně pod křídly Paris Saint-Germain jako jeho starší bratr Kylian. Svými výkony však zaujal mnoho skautů v čele s těmi z Realu Madrid.

Královský klub napadla zajímavá myšlenka, jak by mohl “zabít dvě mouchy jednou ranou”. Pokud by se mu transfery podařilo dotáhnout do zdárného konce, samozřejmě.

Nejen že by pro něj bylo do budoucna skvělé mít v mládežnických kategoriích slibný talent v podobě Ethana, ale pokud by se mladší bratr stěhoval do Madridu, lépe by se vyjednávalo i o příchodu Kyliana. Ředitel Realu Peréz tedy tak trošku hraje na rodinné pouto.

Zdroj Diario AS uvádí, že Real se chystá v letním přestupovém období za Kyliana Mbappého nabídnout částku přesahující 250 milionů liber! To by z něj udělalo nejdražšího hráče na světě. Primát zatím drží spoluhráč z PSG Neymar s cenovkou 198 milionů liber.

Uvidíme, zda přijmou Los Biancos na svou soupisku oba bratry či ani jednoho. Letní přestupový termín každopádně slibuje velké věci!

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Přestupový trh v Extralize: Davida Kašeho lanaří Sparta, Sobotka by mohl zůstat. Zlín posiluje, Kometa tratí 

Kdeco nám už teď naznačuje, že přestupové období před začátkem další sezóny bude letos mimořádně plodné. Jen co Sparta vyletěla z bojů o Masarykův pohár, už se v jejich organizaci mluví o velkých změnách.

Je to oficiální. Všech šest klubů Premier League opouští Superligu

Ve dnech minulých visela nad fotbalovou Evropou obrovská mračna. Vypadá to však, že se žádná ukrutná bouře konat nebude, všech šest týmů Premier League potvrdilo svou neúčast v nově vzniklé Superlize.

Absence Krejčího může být pro Spartu fatální! Variant na stopera již moc nezbývá

Pražská Sparta v úterý oznámila pro fanoušky nemilou zprávu. Ladislav Krejčí mladší má zlomeninu v zánártní kůstce na noze a sezóna 2020/21 pro něj skončila. Trenéru Pavlu Vrbovi tak vypadla další varianta na post stopera.